Soru IPTV Uygulama Tavsiye & Öneri

leotry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
vedat
Cihazım
Mi 10 PRO
Konular
1
Selam arkadaşlar,
Bu seneye kadar bir kaç yıldır müşterisi ve abonesi olduğum bir uyducudan botech marka mini uydu cihazı kullanıyordum ama arkadaş kapatınca bende internette araştırmalar yaparak çok fazla olumlu referansı olan iptvboxpro firmasından üyelik satın aldım ve bana m3u link ve xtream için giriş bilgilerini gönderdiler.

Buraya kadar herşey normal görünüyor tabi. Ama aldığım aboneliği girdiğimde loading ekranında kalıyor. Aldığım yer ile iletişime geçtiğimde kendilerinde sorun olmadığını ve kullandığım cihazın eski olduğu ve yeterli ram v rom kapasitesi olmadığı için kendi listelerinin yoğun olduğu ve hepsini yükleyemediğiniz söyleyerek bana android tv box almamı önerdiler. Araştırmalar yaptığımda birde migrosun bir kampanyası vardı orada mi stick aldım 4K özellikli. Aldım almasına da normal telefon gibi arayüzü yok çok fazla birde her şeyi yükleyemiyorum. Biraz kullanımı çözmek üzereyim ama ücretsiz reklamsız iptv uyuglaması öneri ve tavsiye edebileceğiniz var mı?

Teşekkürler.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
xciptv ve iptv pro isimli uygulamarın cracklilerini bulup yükleyebilirsiniz.

Ayrıca m3u listesini bilgisayara indirip gereksiz gördüğünüz kanal ve yayınları temizleyip yeniden yükleyebilirsiniz.

windows için iptv smarters pro yükleyip link gerçekten çalışıyor mu deneyebilirsiniz..

leotry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
vedat
Cihazım
Mi 10 PRO
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
xciptv ve iptv pro isimli uygulamarın cracklilerini bulup yükleyebilirsiniz.

Ayrıca m3u listesini bilgisayara indirip gereksiz gördüğünüz kanal ve yayınları temizleyip yeniden yükleyebilirsiniz.

windows için iptv smarters pro yükleyip link gerçekten çalışıyor mu deneyebilirsiniz..
iptv smarters pro sistemlerinde üyelik bilgisi çaldığı için yasaklıymış. Diğerlerinide nasıl yükleyeceğim konusunda araştırdığımda bir yükleyici varmış onu bulmaya çalışıyorum bir gayret ve azimle üzerinde çalışıyorum. ÇÖZEEECEEEEM ! :P

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
uyeliğiniz bitince bizden temin edin iptv bu tur sorunlarınız olmaz. Hatta desteğe bile ihtiyacınız olmaz. Sistem sorunsuz tıkır tıkır işler..

leotry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
vedat
Cihazım
Mi 10 PRO
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldığım iptvboxpro ile ilgili bir sorunum yok sadece mi stick cihaz normal android telefon gibi değil menü karışık google play store telefon gibi değil. Android ama androidden farklı gibi kullanımını çözeceğim. Zaten cihaz mi olduğu için tam doğru yeri forumuna yazmak sormak istedim. Var mı varklı uygulama önerisi olan arkadaşlar?

Son düzenleme:

ckarakaya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Canan
Cihazım
İPhone SE
Konular
2
xciptv mağazada mevcut.
Daha iyisi olsun dersen 9xtreme var. Crack li.
Altyazıları falan otomatik indiriyor. Apk kurulumunuda flash a atık mibox dosya yöneticisi ile yükleyeceksin. İlk başta bilinmeyen kaynaklara izin ver diye uyarı çıkacak. İzin vereceksin o kadar.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk

Üst Alt