Yardım iPhone'dan mi note 10'a

oguzhanyucel55

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
oğuzhan
Cihazım
iphone 7
Konular
1
Arkadaşlar hepinize selamlar çok uzum zamandır düşündüğüm bir durum bu açıkçası iphone 7 mi yoksa mi note 10 pro mu

hepinizin bildiği gibi iphonun şarjı çok çabuk bitebiliyor geçmek isteme nedenlerimden en başta bu geliyor ama bir yerde çok korkuyorum oda snapdragon 730G işlemcisi

geçtiğim zaman acaba arayüzde veya ınstada zamanla bir donma takılma perfomansda beni yarıyolda bırakacak bir durum söz konusu olur mu şuan kullanıdığım iphone 7 cihazımda şakır şakır hiç donma yok ama snapdragon 800 serisi olmaması beni çok korkutuyor sizce ne yapmalayım geçmek mantıklı olur mu :)))

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Ben kullaniyorum. İphone 7 de kullandim. İphone pismanliktir. Sen gec mi note 10 proya. Pisman olmazsin

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Günlük kullanımda vs 730G çok akıcı bir işlemci hocam. iPhone 7'den note 10 proya geçince yaşayacağınız en büyük devrim ekran olur kesinlikle. Kavisli amoled ekran mükemmel bir deneyim gerçekten. iPhone 8-8 plus vs olsaydı geçmeyin derdim ama bence geçilir gibi :)

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

oguzhanyucel55

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
oğuzhan
Cihazım
iphone 7
Konular
1
3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

kusura bakmayın yeniyim :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Günlük kullanımda vs 730G çok akıcı bir işlemci hocam. iPhone 7'den note 10 proya geçince yaşayacağınız en büyük devrim ekran olur kesinlikle. Kavisli amoled ekran mükemmel bir deneyim gerçekten. iPhone 8-8 plus vs olsaydı geçmeyin derdim ama bence geçilir gibi :)
peki hocam pro mu yoksa normali mi hangisi sence

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
oguzhanyucel55, pro ile aralarında bir kamera farkı vardı sanırım hocam. Baya bir fiyat farkı varsa arada düz note 10'a da geçebilirsiniz bence

Üst Alt