Yardım Iphone > Xiaomi whatsapp transfer

Mertrix_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 11 P
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 14.0.3
Telefon Modeli
Redmi Note 11 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar Iphone telefonunmdaki whatsapp mesajlarımı redmi note 11 pro cihazıma aktarmak istiyorum bu konu hakkındaki videoları izledim ve ilk kurulumdaki şekilde telefonların ikisini birbirine kablo ile bağlıyorum fakat aktarma kısmında whatsapp gözükmesine rağmen qr kod taratması çıkmıyor ve sadece whatsappı indirip mesaj aktarımı yapmadan bitiriyor. Bu mesajları nasıl aktarabilirim ücretsiz bir şekilde. Ayrıca ekstra bir sorum daha var, whatsapp mesajlarını aktaramadığım için iki telefonuda yanımda taşıyordum daha sonra tekrar denemek için fabrika ayarlarına sıfırladım telefonu ve google yedeğimi geri yükleyemiyorum ne yapmam lazım. İyi forumlar

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
144
Merhabalar Iphone telefonunmdaki whatsapp mesajlarımı redmi note 11 pro cihazıma aktarmak istiyorum bu konu hakkındaki videoları izledim ve ilk kurulumdaki şekilde telefonların ikisini birbirine kablo ile bağlıyorum fakat aktarma kısmında whatsapp gözükmesine rağmen qr kod taratması çıkmıyor ve sadece whatsappı indirip mesaj aktarımı yapmadan bitiriyor. Bu mesajları nasıl aktarabilirim ücretsiz bir şekilde. Ayrıca ekstra bir sorum daha var, whatsapp mesajlarını aktaramadığım için iki telefonuda yanımda taşıyordum daha sonra tekrar denemek için fabrika ayarlarına sıfırladım telefonu ve google yedeğimi geri yükleyemiyorum ne yapmam lazım. İyi forumlar
WhatsApp ayarlarında sohbetler kısmında sohbet aktarma var eski cihazdan yeni cihaza WhatsApp'taki tüm verileri aktarabilirsiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Mertrix_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 11 P
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
WhatsApp ayarlarında sohbetler kısmında sohbet aktarma var eski cihazdan yeni cihaza WhatsApp'taki tüm verileri aktarabilirsiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Androidden androide geçirirken evet muhtemelen mümkündür benim sorunum iostan androide whatsapp mesajlarını geçirmek. Normalde samsung cihazlara sohbet aktarımı yaparken smart switch ile çok rahat aktarım yapılabiliyor fakat xiaomilerde sadece ilk kurulum esnasında bu işlemin yapılabileceği söyleniyor.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu videodaki şekilde yaptığımda videodaki gibi QR kod çıkmıyor ne yazık ki.

Oyla:

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
11
Androidden androide geçirirken evet muhtemelen mümkündür benim sorunum iostan androide whatsapp mesajlarını geçirmek. Normalde samsung cihazlara sohbet aktarımı yaparken smart switch ile çok rahat aktarım yapılabiliyor fakat xiaomilerde sadece ilk kurulum esnasında bu işlemin yapılabileceği söyleniyor.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu videodaki şekilde yaptığımda videodaki gibi QR kod çıkmıyor ne yazık ki.
android 12 olmalı demiş sanırım

Oyla:

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119
Kablo ile uğraşmadan direkt olarak iphone telefonunda direkt bulup hesabına yükleme yaparak diğer telefona kursaydınız. Android cihazınızda QR kod çıkmıyorsa sürüm kaynaklı olabilir çünkü android telefonlarda her cihaz aynı base sürümü kullanmıyor, son sürümünü indirip kurun daha önce forumda böyle sorun yaşayan da olmuştu. Bunlar olmaz ise WhatsApp transfer uygulamaları var onları deneyeceğiz.

Oyla:
Üst Alt