Soru İphone X’den Mi 11T’ye geçilir mi ?

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Xxxxx
Telefon Modeli
İphone X
Bootloader Kilidi
Kapalı
Evet değerli forum hocalarım. Başlıkta dediğim gibi, aktif olarak yurtiçi iPhone X kullanıyorum. Bir arkadaşta mi 11t var yurtdışı. Kayıtsız şekilde. Takas artı üzerine 1000 tl teklif ediyor. Sizce geçmeli miyim ? İnternetten cihaza baktım işlemci dm imiş. Sorun yaratır mı ? Ve kayıt olayı çözüldü mü ?

Ü

Üye silindi 278685

Guest
MTK fazla güvenmem ama kendi cihazınızı satıp üstüne biraz ekleyip koyup kendiniz sıfır ve yurtdışı şekilde almanız daha sağlam olur . Ben ikinci el e güvenmiyorum . Siz güveniyor iseniz mantıklı bir takas ama 2-3 gün sonra bir yerinden sorun çıkar ise başınıza kalır cihaz .

Oyla:

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yorum için teşekkürler. Satıcı şahsen tanıdığım birisidir. Sorun çıkaracak birisi değildir zaten. Üzerine 1000tl uygun mudur ? Ve bu modelin magisk twrp desteği filan var mıdır

Oyla:
Ü

Üye silindi 278685

Guest
Evet değerli forum hocalarım. Başlıkta dediğim gibi, aktif olarak yurtiçi iPhone X kullanıyorum. Bir arkadaşta mi 11t var yurtdışı. Kayıtsız şekilde. Takas artı üzerine 1000 tl teklif ediyor. Sizce geçmeli miyim ? İnternetten cihaza baktım işlemci dm imiş. Sorun yaratır mı ? Ve kayıt olayı çözüldü mü ?
Kısa bir araştırma yaptım fakat bişey bulamadım resmi olan bir twrp şuan yok ama ileride illa ki çıkar ve çıkması da lazım . MTK daha kolay ama neden uğraşmıyorlar anlam veremiyorum

Oyla:

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kısa bir araştırma yaptım fakat bişey bulamadım resmi olan bir twrp şuan yok ama ileride illa ki çıkar ve çıkması da lazım . MTK daha kolay ama neden uğraşmıyorlar anlam veremiyorum
Magisk olayıda yok sanırım. Telefon çıkalı uzun zaman oldu. Bu zamana kadar resmi bi twrp yapmadıysalar daha da yapmazlar fikrimce

Oyla:

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Hocam oyun vb oynamayacaksaniz almayın birde yazılım işlerinden anlamıyorsaniz sizi ugrastirir ama diyorsanız pubg vb çok oynarım alabileceğiniz iyi telefonlardan

Oyla:

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Hayiiiiiirrrrrrrr hayirrr hayirrr aynı hatayı ben iPhone 8 plus tan 10T Pro ya geçtim konularımdan bakabilirsiniz eğer cihazınızinda sıkıntısi yok sa sakın öyle bir hata yapmayın

Oyla:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Cihazınıza uygun resmi twrp henüz yok ancak resmi olmayan twrp var. Magisk ise cohaza özel değil evrenseldir. Yani güncel magisk kurabilirsiniz.

X'ten Mi 11T'ye geçilir mi sorusuna ise şöyle cevap vereyim, bu tamamen ihtiyaçlarınıza göre verilecek bir cevap. Fotoğraf çekerim oyun oynarım gibi kullanım şekillerine göre vermeniz gereken bir karar. İki cihazımda birbirinden daha iyi olduğu noktalar var

Oyla:
Üst Alt