Çözüldü iPhone Cihazda Bildirim Tam Görünmüyor

Caresse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Iphone
Konular
1
Anneme ve babama xiaomi mi band 6 bileklik aldık anneme gelen mesajları bilektikte son cümlenin sonundaki noktaya kadar görüyoruz fakat babamın bileklikte mesajın yarısını görüyoruz bunun nedeni ne olabilir? (Annemin telefon oppo reno lite 5, babamın telefon ıphone 6)

Çözüm
Merhabalar. Aynı sorunu bende yaşıyordum lakin çözümü jailbreak’mış. Nedeni ise iOS’ta Apple Watch hariç hiç bir cihazda bildirimleri tamamen okumanız mümkün değil. Çünkü iOS cihazlarda bildirim ekranında bildirimler genişletilemiyor. Ancak Android’te bildirimi genişletme özelliği olduğu için bileklik genişletilmiş bildirimi alıyor. iOS’ta olmadığı için bileklik sadece belli sayıda karakteri alıyor

Eceedelenn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ece Delen
Cihazım
Mi Band 6,5
Konular
2
Merhabalar. Aynı sorunu bende yaşıyordum lakin çözümü jailbreak’mış. Nedeni ise iOS’ta Apple Watch hariç hiç bir cihazda bildirimleri tamamen okumanız mümkün değil. Çünkü iOS cihazlarda bildirim ekranında bildirimler genişletilemiyor. Ancak Android’te bildirimi genişletme özelliği olduğu için bileklik genişletilmiş bildirimi alıyor. iOS’ta olmadığı için bileklik sadece belli sayıda karakteri alıyor

Oyla: Çözüm
Üst Alt