Alış iPhone 7 . mi8 takaslı .

ibrahimsa94

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
69
iPhone 7 telefonum var mı 8 ile takas yapmak istiyorum . Güzel mi6 da olur

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Mi6 m var ama iphone x olsa bile asla takas etmem.iphone esaret android özgürlük demek benim için :)

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
iPhone 7 cihazınızı MI6 ile takas edip zarara girmeyin, cihazınızı satın MI6 istiyorsanız öyle alın üstüne paranız bile kalabilir.

ibrahimsa94

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
69
iPhone 7 cihazınızı MI6 ile takas edip zarara girmeyin, cihazınızı satın MI6 istiyorsanız öyle alın üstüne paranız bile kalabilir.
Kafa kafaya takas etmem tabiki :) iki telefonun makul piyasa değerine göre üstünü alırım ama dediğim gibi tercihim mi8

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Kafa kafaya takas etmem tabiki :) iki telefonun makul piyasa değerine göre üstünü alırım ama dediğim gibi tercihim mi8
Mi 8'e yönelin hocam. Mi 6 halen çok güzel bir cihaz ama daha yenisi var şu anda ve durumunuz el veriyorsa dediğim gibi Mi 8 daha iyi bir seçenek

ibrahimsa94

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
69
Mi 8'e yönelin hocam. Mi 6 halen çok güzel bir cihaz ama daha yenisi var şu anda ve durumunuz el veriyorsa dediğim gibi Mi 8 daha iyi bir seçenek

Öncelikle çok teşekkür ederim bir sorun olarak siz hangi telefonu kullanıyorsunuz bilmiyorum ama mi8 de kronik hata varmı kamera olsun bildirim sorunu. Forumda bir kaç kez okudum mi8 sorun mi8 sorunum diye falan. Varmı acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tammadir cevap vermişsiniz :)

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Öncelikle çok teşekkür ederim bir sorun olarak siz hangi telefonu kullanıyorsunuz bilmiyorum ama mi8 de kronik hata varmı kamera olsun bildirim sorunu. Forumda bir kaç kez okudum mi8 sorun mi8 sorunum diye falan. Varmı acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tammadir cevap vermişsiniz :)
R5+ kullanıyorum hocam ben,Mi 8'lerde kronik sorun yok diye biliyorum sadece şanslı olan kişilere bazen kutudan sürprizli cihaz çıkabiliyor bu da teknolojinin doğasında var zaten :)

Üst Alt