Yardım Iphone 6 Wifi Sorunu

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
ios 12
Telefon Modeli
İphone 6
Bootloader Kilidi
Kapalı
merhaba evde iphone 6 var önceden evin her yerinde çeken telefon şimdi sadece yanında çekiyor odamda benim telefonum 4 diş çekerken iphone wifiyi görmüyor bile ne yapabilirim ?
kablosuz ayarlarını sıfırladım sorun devam ediyor.
format atmak istiyorum ama daha önce iphone a hiç format atmadım içinde bayaa fotoğraf ve kişi var senk. edildi mi bilmiyorum.
veyaandroidde ki gibi stock rom atamıyor muyuz
atsam düzelir mi ne yapmamı önerirsiniz
teşekkürler

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Öncelikle iPhone'da stock rom,cusrom rom gibi bir olay yoktur. İOS telefonlar düz mantık zaten sıfırlayabilirsin yedeklemeye de iCloud'una bir bak derim eğer yetersiz gelirse App Store'dan Google Fotoğraflar indirebilirsin. 15 Gb ücretsiz alan veriyor. Eğer sıfırladığın halde düzelmiyorsa servise gönderirsin. Muhtemelen değişim yaparlar. Yedekleme işlemini Pc üzerinden iTunes ile de yapabilirsin ama nasıl yapacağını bilmiyorum.

Oyla:

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle iPhone'da stock rom,cusrom rom gibi bir olay yoktur. İOS telefonlar düz mantık zaten sıfırlayabilirsin yedeklemeye de iCloud'una bir bak derim eğer yetersiz gelirse App Store'dan Google Fotoğraflar indirebilirsin. 15 Gb ücretsiz alan veriyor. Eğer sıfırladığın halde düzelmiyorsa servise gönderirsin. Muhtemelen değişim yaparlar. Yedekleme işlemini Pc üzerinden iTunes ile de yapabilirsin ama nasıl yapacağını bilmiyorum.
icloud şifresini bilmem yeterli mi şifreyi unutunca telefon çöp oluyor diyolar

Oyla:

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
icloud şifresini bilmem yeterli mi şifreyi unutunca telefon çöp oluyor diyolar
Eğer İOS kullanıyorsan bilmen şart diğer türlü sıfırlama işlemi falan olmuyor. Yedeklemeni Pc'den iTunes ile de yapabilirsin. Korkma İOS'un yedeklemeleri sağlamdır. En son arkadaşım yedekleyip geri yüklediğinde hesap makinesinde son yaptığı işlem bike duruyordu.

Oyla:

dokidoki

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
bb q10
Konular
10
iOS a da "stock rom" yükleyebilirsiniz . Ama ben donanımsal olduğunu düşünüyorum .

Oyla:
Üst Alt