Soru İphone 5s'Den sonra redmi 5plus

mehmet91

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
iphone 5s
Konular
1
arkadaşlar yeni cihaz alma arefesindeyim malum kur uctu redmi 5plus düsünüyorum ama kamerasi nasıldır bilginiz varmı? google camera kurmak istiyorum ama korkuyorum nasıl işlemdir basitmi herhangi bir riski varmı jailbreak yaparım ama rom root pek anlamam ne dersiniz redmi5plusa geçilirmi?

efecepni

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe Çepni
Cihazım
Redmi 7A
Konular
11
Kamerası Bence Gayet İyi. 5S Cihazına Oranla Gayet Güçlü Bir Telefon. Özellikle Performans Ve Batarya Telefonun Önceliği.
Jailbreak'da Root'da Rom'da Telefonu Garanti Dışı Bırakır Tabi Delta Garantili Değilse.
Eğer Normal Kullanacaksanız Şu Anki Hali Yeterli.

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Kamerası Bence Gayet İyi. 5S Cihazına Oranla Gayet Güçlü Bir Telefon. Özellikle Performans Ve Batarya Telefonun Önceliği.
Jailbreak'da Root'da Rom'da Telefonu Garanti Dışı Bırakır Tabi Delta Garantili Değilse.
Root işlemlerini de bl kilidini de tekrar kapatabilirsiniz garanti kapsamına girer tekrardan

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Eğer kameradan çok üst düzey beklentiniz yoksa stock halde kullanmanızı tavsiye ederim. Yok, benim elim yatkın, uğraşır daha iyi hale getiririm diyorsanız Redmi 5 Plus bölümünde gerekli tüm işlemleri tek tek ayrıntılı şekilde anlattım. Bölüme bir göz atın isterseniz.

mehmet91

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
iphone 5s
Konular
1
bu google camera kurmak cokmu zor ustalar cihazı beğendim boyutu fiyatı iyi ama korkuyorum garantisiz alıcagım cihazı arkadaslar

Root işlemlerini de bl kilidini de tekrar kapatabilirsiniz garanti kapsamına girer tekrardan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eğer kameradan çok üst düzey beklentiniz yoksa stock halde kullanmanızı tavsiye ederim. Yok, benim elim yatkın, uğraşır daha iyi hale getiririm diyorsanız Redmi 5 Plus bölümünde gerekli tüm işlemleri tek tek ayrıntılı şekilde anlattım. Bölüme bir göz atın isterseniz.
ustam jailbreak felan yaparım iosa yatkınımda android cihaz pek kullanmadım hic kurcalamayı severim sizce cok zor bir işlemi sizin rehbere baktım basit duruyor.

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Gece çekimi veya loş ışık haricinde gündüz çekiminde kamera farkını anlamazsınız. Sadece gece çekiminde 5se nin pixel boyutu büyük olduğundan ayrıntılı ve parlak çeker. A4 çıktı almayacaksanız bunun da önemi olmaz.

Üst Alt