Yardım iPhone 5S vs Redmi Note 4(Snapdragon)

ozan1910

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
RN4(S)
Konular
5
Arkadaslar merhaba, dun anneme aldıgımız note 4 gerçekten çok hosuma gitti ve benim sahip olduğum 5S i yıllardan sonra değiştirme isteği geldi note 4 ü biraz inceledikten sonra fakat internette karşılaştırma videolarını izledim kafa kafaya gidiyo gibi geldi, sizin düşünceniz nedir değiştirsem pişman olur muyum?

Beklentim biraz değişiklik ve daha akıçı bir telefon gerçekten, sarj konusuna girmiyorum bile 5s ile 4-5 saat maksimum ekran süresi alabiliyorum note 4 ü dün saatlerce kurcaladım yüzde 40 gelen telefonu yüzde 20 ye düşürebildim 4-5 saatte. Onun harici kameradan falan aşırı bir beklentim yok ortalama bişey istiyorum ki 5s ten daha iyi gibi geldi kamerası.

Biliyorum biraz uzattım ama sonuç olarak sizde note 4 alsam bende pişman olur muyum 5s ten sonra

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13
5s dönemi bitti artık güncelleme almayacak ayrıca son güncellemelerle yavaşlama söz konusu o yüzden bence note 4

Oyla:

ozan1910

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
RN4(S)
Konular
5
5s dönemi bitti artık güncelleme almayacak ayrıca son güncellemelerle yavaşlama söz konusu o yüzden bence note 4

Ben zaten kendi telefonumun yani 5s in oldukça hantal oldugunu dusunuyorum fakat youtube tan izledigim karsılastırma videolarında kafa kafaya gidiyor ya da cok az fark oluyor gibi geldi, yani değiştirsem oda hantal gelir mi ondan süpheliyim ben alıdıgım zaman en az 2 yıl hantallasmadan kullanmak istiyorum 5s i alalı sanırım 4-5 yıl son 1 yıl hariç çok memnundum. Bunda da oyle memnun kalır mıyım ondan süpheliyim işte :D

• Beğen
Tepkiler: msy
Oyla:

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13
Ben zaten kendi telefonumun yani 5s in oldukça hantal oldugunu dusunuyorum fakat youtube tan izledigim karsılastırma videolarında kafa kafaya gidiyor ya da cok az fark oluyor gibi geldi, yani değiştirsem oda hantal gelir mi ondan süpheliyim ben alıdıgım zaman en az 2 yıl hantallasmadan kullanmak istiyorum 5s i alalı sanırım 4-5 yıl son 1 yıl hariç çok memnundum. Bunda da oyle memnun kalır mıyım ondan süpheliyim işte :D
Bütçe sınırlı mı

Oyla:

ozan1910

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
RN4(S)
Konular
5
Mi 6 pahalı geldi açıkcası, mi5s e de baktım da ekranın yanlarındaki cercevesi biraz fazla kalın gibi geldi, birde mi5,mi5s,mi5 pro gibi sanırım 3-4 tnae ceşiti vardı onlardan hangisi daha mantıklı?

Oyla:

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13
Mi 6 pahalı geldi açıkcası, mi5s e de baktım da ekranın yanlarındaki cercevesi biraz fazla kalın gibi geldi, birde mi5,mi5s,mi5 pro gibi sanırım 3-4 tnae ceşiti vardı onlardan hangisi daha mantıklı?
Hocam kullanan arkadaşlar cevap yazsın ben kullanmadım birşey diyemem

Oyla:
Üst Alt