Sohbet ios vs android

Klcgl19

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi note 7
Konular
9
Hayırlı geceler arkadaşlar deneyimlerimi paylaşmak istedim uzun süredir ios kullanan biri olarak android sisteme geçmek durumunda kaldım mağlum ülkemizdeki fahiş fiyatlar ama bu geçişim istemeyerek oldu denmez hep bi heves etmişimdir cihaza özelleştirilebilir rom kurmak daha doğrusu cihazla içli dışlı olmak ama bi yanım da hep bi kuşku olmuştu ios daki o stabiliteyi bulamam diye çünkü en son android 5 yüklü bi cihaz denemiştim kendi kendime imkansız bunu senin kullanman diyordum gerçi baya da oldu ama içimdeki o kuşku duruyordu hala en son heves ewttim gittim iphone 6s i satıp üstünede cüzi bi miktar para alıp redmi note7 aldım ilk başta ekran büyüklüğü görüntü kalitesi falan baya gözüme hoş geldi etkilenmiştim açıkcası sonrasında cihazı 1 2 ay hevesle kullandım daha sonra işte bu nokta ios ile android işletim sistemini ayıran nokta stabilite ya bunu nasıl anlatsam cihazı kullanırken kendimi güvende hissetmiyorum hep bişey olacak korkusu var içimde donacak takılacak vs zamanla bu gerçeklerle yüzleştim belli bir süre sonra artık o özelleştirmeleri değil de stabil raha bi kullanım istiyor insan açıkcası memnunmuyum değilmiyim bilmiyorum artı yanlarıda var şimdi androidin hakkını yememk lazım abi istediğin gibi özelleştir apk yükle telefonunda zip dosyası aç sıkıcı ios arayüzü yok ama bunları isterkende bişeylerden feragat etmek gerekiyormuş ama kesinlikle şunu diyorum arkdaşlar uzun süre ios kullanan biri olarak iphone daki kamera ve video performansını 6s için konuşuyorum şuan amiral gemisi android telefonlarda bulamıyorum muhtemelen oda bi alışkanlık herşeyi farklıymış meretin bir gün geri döneceğimi umuyorum... sizlerin değerli fikirlerini almak benim için büyük bi onurdur her türlü görüşlerinize açığım

talhademirtas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Acil Tıp Tek.
Konular
13
Ok

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Öncelikle şunu belirteyim bu benim kendi fikrim doğru veya yanlış olabilir.
Bence farkı yok hocam. Aynı fiyata Samsung Xiaomi veya apple alsanız da aynı performans kamera stabillik vs özellikleri veriyor. iPhone biraz daha akıcı olur daha kararlı güncelleme verir cihazlara ama Android cihaz ise pil, hafıza ve özelleştirme bakımından daha iyi olur ve Android'de amiral gemisi cihazlar el üstünde tutulduğu için stabillik konusunda iPhonedan daha iyi bile oluyor(s20 plus). Tamamen kullanıcının ihtiyacına bağlı.

Klcgl19

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi note 7
Konular
9
Öncelikle şunu belirteyim bu benim kendi fikrim doğru veya yanlış olabilir.
Bence farkı yok hocam. Aynı fiyata Samsung Xiaomi veya apple alsanız da aynı performans kamera stabillik vs özellikleri veriyor. iPhone biraz daha akıcı olur daha kararlı güncelleme verir cihazlara ama Android cihaz ise pil, hafıza ve özelleştirme bakımından daha iyi olur ve Android'de amiral gemisi cihazlar el üstünde tutulduğu için stabillik konusunda iPhonedan daha iyi bile oluyor(s20 plus). Tamamen kullanıcının ihtiyacına bağlı.
dediğiniz gibi hocam muhtelelen alışkanlık da olabilir bu farklı gelme durumu

enginbaba94

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Mi Max 3
Konular
14
Şurasıda bir gerçek ülkemizde fahiş fiyatlar yüzünden insanlar yeni model iphone satın alamadığı için, eskiden iphone a verdikleri fiyatlara android cihazlar almaya başladılar. Eminimki şurada iphone verseler bir dakika kendi cihazlarında devam etmeyecek onlarca insan var. Kendim hem iphone xs kullanan biri ( ana telefonum) hemde mi 8 biri kullanan biri olarak. Özelleştirme ve crackli apk kullanımı dışında asla ve asla bir iphone edemez android. Senelerce iphone 3gs ten iphone xs e kadar neredeyse bütün cihazlarını kuallandım. Android cemiyetinde samsung xiaomi one plus modelleride kullandım ki hepsi dönemin amiral gemisi sınıfındaydı ( snapdragon 821, exynos (835 karşılığı, 845). Bence eleştirilecek olan senin düşüncen değil şuan ki ekonomik pahalılık

Klcgl19

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi note 7
Konular
9
Şurasıda bir gerçek ülkemizde fahiş fiyatlar yüzünden insanlar yeni model iphone satın alamadığı için, eskiden iphone a verdikleri fiyatlara android cihazlar almaya başladılar. Eminimki şurada iphone verseler bir dakika kendi cihazlarında devam etmeyecek onlarca insan var. Kendim hem iphone xs kullanan biri ( ana telefonum) hemde mi 8 biri kullanan biri olarak. Özelleştirme ve crackli apk kullanımı dışında asla ve asla bir iphone edemez android. Senelerce iphone 3gs ten iphone xs e kadar neredeyse bütün cihazlarını kuallandım. Android cemiyetinde samsung xiaomi one plus modelleride kullandım ki hepsi dönemin amiral gemisi sınıfındaydı ( snapdragon 821, exynos (835 karşılığı, 845). Bence eleştirilecek olan senin düşüncen değil şuan ki ekonomik pahalılık
çok haklısınız hocam çevremdeki çoğu ios kullanıp androide geçmiş insanlar özellikle babam oldukça şikayetçi ama mağlum fiyatlardan dolayı yapılabilecek bişey yok stabilite olarak kesinlikle android iosun fersah fersah gerisinde bi nevi iphone alırken işletim sistemine para veriyoruz

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Hocam kıyas yaptığınız telefona bağlı.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Su videoya bakmanızı tavsiye ederim. Samsung artık bu durumu aşmış görünüyor. S20 ultra İphone 11pro maxi resmen ezmiş geçmiş. Aynı fiyatli 2 telefonu karşılaştırınca asıl sonuç ortaya çıkıyor işte. Nasıl asla bir iPhone edemez fazlası bile eder hocam :)

Klcgl19

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi note 7
Konular
9
Hocam kıyas yaptığınız telefona bağlı.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Su videoya bakmanızı tavsiye ederim. Samsung artık bu durumu aşmış görünüyor. S20 ultra İphone 11pro maxi resmen ezmiş geçmiş. Aynı fiyatli 2 telefonu karşılaştırınca asıl sonuç ortaya çıkıyor işte. Nasıl asla bir iPhone edemez fazlası bile eder hocam :)
Hocam yani telefon kıyası da değil aslında tamamen işletim sistemi üzerine benim demek istediğim s20ultrayi deneme fırsatım oldu telefona bir lafım yok ama bir ios eksikliği hissediyorum nedense aliskanlıkmı desem buna kötülemekte istemiyorum ama hâlâ üstüne katmasi gereken şeyler var gibi androidin özellikle stabilite konusunda bir süre sonra yavaslamalar can sıkıyor Android'de

Üst Alt