Soru İos emoji yapma nasıl oluyor?

Yasiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
16
Redmi note 9 pro kullanıyorum ios emoji yapmak istiyorum fakat olmuyor, temalar kısmından yaptım Türkçe karakterler kutu gibi görünmeye başladı, zfont kullandım yine kutu gibi görünüyor Türkçe harfler nasıl yapabiliriz?

Yarici32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
1
Redmi note 9 pro kullanıyorum ios emoji yapmak istiyorum fakat olmuyor, temalar kısmından yaptım Türkçe karakterler kutu gibi görünmeye başladı, zfont kullandım yine kutu gibi görünüyor Türkçe harfler nasıl yapabiliriz?
Hocam magisk yüklü ise zıp olarak flashlayabilirsin

Oyla:

Can-ı Hayat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
mi8
Konular
4
Miui 12 'de iseniz, temalarda yazı tipi arama kısmına ios sans yazıp aratın. İos sans yazı tipini uygulayın. Emojiler ios emojiye dönüşüyor

Oyla:

Yasiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
16
Oyla:

Yasiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
16
Bl açık değilse twrp,root vs. yoksa biraz zor hocam. Varsa farklı bir yolu başka arkadaşlar illaki görünce yazarlar.
Tamamdır, birde bir sorum daha olacaktı bu Google Arama ve mesajlar kısmının simgesi değiştirilmiyor mu? Tema indirdim fakat sadece o ikisi değişmiyor.

Oyla:

Can-ı Hayat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
mi8
Konular
4
Tamamdır, birde bir sorum daha olacaktı bu Google Arama ve mesajlar kısmının simgesi değiştirilmiyor mu? Tema indirdim fakat sadece o ikisi değişmiyor.
Farklı temalar deneyin hocam değişmesi lazım diye biliyorum. Belki o temanın tasarımcısı arama ve mesajlaşma uygulamalarına farklı simgeler düzenlememiştir.

Oyla:

Yasiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
16
Farklı temalar deneyin hocam değişmesi lazım diye biliyorum. Belki o temanın tasarımcısı arama ve mesajlaşma uygulamalarına farklı simgeler düzenlememiştir.
Yok hocam temada ios arama kısmı var ama bende değişmiyor Google Arama simgesi görünüyor.

Oyla:
Üst Alt