Mod iOS 14.5 emoji tüm uygulamalar

LionKing17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
S
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
5
İşaretlediğim kenarlar hocam Gboardda basmıyor
-Bende de Gboard'da aynı problem var. Türkçe klavyede a ve i harflerini iyi algılamıyor ve sürekli eksik yazıyor.
-Telefonum Xiaomi Mi 9T Pro. AOSP Rom kurulu. Acaba romda mı problem var diyorum ama bir türlü çözemedim sorunu. Başka bir klavye uygulamasına geçtiğimde de yazım denetleyicisi çalışmıyor. Hani yanlış yazdığımızda kelimenin altını çizip kırmızı şekilde göstermesi.
Problem telefonda olabilir mi bende öyle bi sıkıntı yok
-Telefondan kaynaklı olduğunu sanmıyorum. Microsoft Swiftkey klavyede problem yok çünkü o kısımlarda. Nedense Gboard'da var bu durum.

Daha öncede şurada bu konuda problem yaşayanlar olmuş.
Bende araştırdım ama bu konu hakkında bir sonuç bulamadım.

mrchemist1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Kimyager
Konular
3
-Bende de Gboard'da aynı problem var. Türkçe klavyede a ve i harflerini iyi algılamıyor ve sürekli eksik yazıyor.
-Telefonum Xiaomi Mi 9T Pro. AOSP Rom kurulu. Acaba romda mı problem var diyorum ama bir türlü çözemedim sorunu. Başka bir klavye uygulamasına geçtiğimde de yazım denetleyicisi çalışmıyor. Hani yanlış yazdığımızda kelimenin altını çizip kırmızı şekilde göstermesi.

-Telefondan kaynaklı olduğunu sanmıyorum. Microsoft Swiftkey klavyede problem yok çünkü o kısımlarda. Nedense Gboard'da var bu durum.

Daha öncede şurada bu konuda problem yaşayanlar olmuş.
Bende araştırdım ama bu konu hakkında bir sonuç bulamadım.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
problemi şimdi anladım şu kenarda ki boşluk yüzünden oluyor onu düzenlemenin bir yolu var mıdır bilmiyorum ama klavye değişince o kenar boş kalmayınca problem yok sanırım mesela QWERTY ve azerty denedim fark ortada ya da ona göre bi alışkanlık geliştirmeniz lazım

Ekli dosyalar

• IMG_20220315_215207.jpg
    IMG_20220315_215207.jpg
    470,7 KB · Görüntüleme: 9
Üst Alt