Haber İnternetten Tüketici Hakem Heyetine Başvuru Dönemi

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Tüketicileri ilgilendiren bir haberle karşınızdayım.
Bildiğiniz üzere tüketicinin kurumlarla olan anlaşmazlıklarını çözüm aradığı ve genelde tüketicinin haklı çıktığı ''Tüketici Hakem Heyetleri'' artık elimizin altında . Zamanı olmayan tüketicilerimiz için çok kolaylık sağlayacağını düşündüğüm uygulama Gümrük ve Ticaret Bakanlığının "Tüketici Hakem Heyetleri Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliği" Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Kaymakamlığa gitmeye gerek kalmadan e-Devlet sayesinde sizlerde bilgisayarınızdan başvuru yaparak hakkınızı savunabilirsiniz. Kısaca sisteme giriş yaptıktan sonra
“Tüketici Şikâyeti Uygulaması”na gidip “Tüketici Şikâyeti Başvuruları” adımından başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Son düzenleme:

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
Bu çok yararlı bir şey olmuş, ulaşım sağlayamayan vatandaşlarımız mağdur olmadan işlerini halledebilir umarım.

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
ellerine sağlık dostum, bilgilendirmen harika olmuş. Genelde insanlarımız kurumlara gitmeye alışık olmadıkları icinbinler sikayetlerini sineye çekiyorlardı. inşaAllah bundan sonra daha rahat olurlar.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Tüketicileri ilgilendiren bir haberle karşınızdayım.
Bildiğiniz üzere tüketicinin kurumlarla olan anlaşmazlıklarını çözüm aradığı ve genelde tüketicinin haklı çıktığı ''Tüketici Hakem Heyetleri'' artık elimizin altında . Zamanı olmayan tüketicilerimiz için çok kolaylık sağlayacağını düşündüğüm uygulama Gümrük ve Ticaret Bakanlığının "Tüketici Hakem Heyetleri Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliği" Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Kaymakamlığa gitmeye gerek kalmadan e-Devlet sayesinde sizlerde ister mobil cihazınızdan ister bilgisayarınızdan başvuru yaparak hakkınızı savunabilirsiniz. Kısaca sisteme giriş yaptıktan sonra
“Tüketici Şikâyeti Uygulaması”na gidip “Tüketici Şikâyeti Başvuruları” adımından başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Hocam dediğiniz sayfayı bulamadım desem gulermisin, e-devlet kapısı didik didik ettim genede bulamadım rica etsem benim gibi özürlüler için bir resim paylaşır mısın selametle

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Hocam dediğiniz sayfayı bulamadım desem gulermisin, e-devlet kapısı didik didik ettim genede bulamadım rica etsem benim gibi özürlüler için bir resim paylaşır mısın selametle
Estağfirullah efendim , e-devlete giriş yaptıkan sonra arama bölümüne ''tüketici'' yazın ilk sırada çıkana tıklayın saygılarımla

Üst Alt