• Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.

Haber İnternetten Tüketici Hakem Heyetine Başvuru Dönemi

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
339
Selim
Cihazım
Mi 5x

Tüketicileri ilgilendiren bir haberle karşınızdayım.
Bildiğiniz üzere tüketicinin kurumlarla olan anlaşmazlıklarını çözüm aradığı ve genelde tüketicinin haklı çıktığı ''Tüketici Hakem Heyetleri'' artık elimizin altında . Zamanı olmayan tüketicilerimiz için çok kolaylık sağlayacağını düşündüğüm uygulama Gümrük ve Ticaret Bakanlığının "Tüketici Hakem Heyetleri Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliği" Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Kaymakamlığa gitmeye gerek kalmadan e-Devlet sayesinde sizlerde bilgisayarınızdan başvuru yaparak hakkınızı savunabilirsiniz. Kısaca sisteme giriş yaptıktan sonra
“Tüketici Şikâyeti Uygulaması”na gidip “Tüketici Şikâyeti Başvuruları” adımından başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Son düzenleme:

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
21
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Bu çok yararlı bir şey olmuş, ulaşım sağlayamayan vatandaşlarımız mağdur olmadan işlerini halledebilir umarım.

Cagri.K

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
25
Adım
ÇAĞRI
Cihazım
Mi 5S 3/64
İyi olmuş. İki sefer gittim ikisinde de memur geri gönderdi.

kemli

Bana bir yol ver hele !
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
52
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
ellerine sağlık dostum, bilgilendirmen harika olmuş. Genelde insanlarımız kurumlara gitmeye alışık olmadıkları icinbinler sikayetlerini sineye çekiyorlardı. inşaAllah bundan sonra daha rahat olurlar.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jokerinabisi

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
41
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s

Tüketicileri ilgilendiren bir haberle karşınızdayım.
Bildiğiniz üzere tüketicinin kurumlarla olan anlaşmazlıklarını çözüm aradığı ve genelde tüketicinin haklı çıktığı ''Tüketici Hakem Heyetleri'' artık elimizin altında . Zamanı olmayan tüketicilerimiz için çok kolaylık sağlayacağını düşündüğüm uygulama Gümrük ve Ticaret Bakanlığının "Tüketici Hakem Heyetleri Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliği" Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Kaymakamlığa gitmeye gerek kalmadan e-Devlet sayesinde sizlerde ister mobil cihazınızdan ister bilgisayarınızdan başvuru yaparak hakkınızı savunabilirsiniz. Kısaca sisteme giriş yaptıktan sonra
“Tüketici Şikâyeti Uygulaması”na gidip “Tüketici Şikâyeti Başvuruları” adımından başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Hocam dediğiniz sayfayı bulamadım desem gulermisin, e-devlet kapısı didik didik ettim genede bulamadım rica etsem benim gibi özürlüler için bir resim paylaşır mısın selametle

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
339
Selim
Cihazım
Mi 5x
Hocam dediğiniz sayfayı bulamadım desem gulermisin, e-devlet kapısı didik didik ettim genede bulamadım rica etsem benim gibi özürlüler için bir resim paylaşır mısın selametle
Estağfirullah efendim , e-devlete giriş yaptıkan sonra arama bölümüne ''tüketici'' yazın ilk sırada çıkana tıklayın saygılarımla

jokerinabisi

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
41
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Hocam b
Mobilden giriş yapamadığım için bişey diyemiyorum , e-hizmette gümrük ve ticaret bakanlığı yok mu ?

Hocam mobilde durum farklı gümrük ve ticaret bakanlığı mobilde yok olmadığı için hakem heyeti de yok ama bilgi altındır genede teşekkürler selametle

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
339
Selim
Cihazım
Mi 5x

hilmi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
39
Adım
hilmi
Cihazım
Mİ3 WCDMA
dosya eklenmiyor bütün formatları denedim ama olmuyor.dosya ekleyebilen varmı.

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!