Soru İnternet tarayıcısı önerisi?

pardus28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xyz
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
4
Merhaba, Chrome tarayıcıda haber sitelerinde videoları otomatik oynatma özelliği sinirimi bozuyor. Bu özelliği eskiden kapatabiliyorduk fakat artık izin verilmiyor diye biliyorum. Kapatabilen var mı? Yoksa başka internet tarayıcısı önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Mesajlara tek tek baktımda, herkes ayrı bir tarayıcı önermiş. Bir tarayıcıyı iki mesajda göremiyorsunuz. Şimdi bu adam nasıl karar versin. haha-- haha-- haha-- haha-- haha--

Bildiğim kadarıyla Chrome harici bütün tarayıcılarda otomatik medya oynatılmasını engelleyebiliyorsunuz. (Çıkar meselesi giggle~~) Yani herhangi birini seçebilirsiniz. Edge, Opera, Firefox ve diğerleri.

Oyla:

pardus28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xyz
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
4
Mesajlara tek tek baktımda, herkes ayrı bir tarayıcı önermiş. Bir tarayıcıyı iki mesajda göremiyorsunuz. Şimdi bu adam nasıl karar versin. haha-- haha-- haha-- haha-- haha--

Bildiğim kadarıyla Chrome harici bütün tarayıcılarda otomatik medya oynatılmasını engelleyebiliyorsunuz. (Çıkar meselesi giggle~~) Yani herhangi birini seçebilirsiniz. Edge, Opera, Firefox ve diğerleri.
Tespit harika

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Edge bilgisayarda akıcı ama mobilde şarjı sömürüyor ve giriş segment cihazlarda takılma yaratıyor.

Brave mobilde de bilgisayarda da iyi aslında ama ram kullanımı biraz fazla ikisinde de. Mobilde bazen takılma yapıyor.

Vivaldi mobilde de bilgisayarda da çok ram tüketiyor. Mobilde kullanımı zor ayrıca.

Via çok hafif ve güzel bir tarayıcı ancak bilgisayarda karşılığı yok. Hem pc hem telefonda interneti aktif kullananlar için iyi değil.

Opera bilgisayarda az ram kullanıyor, kullanımı da rahat ama mobilde biraz ağır çalışıyor.

Şu an Opera kullanıyorum ama Brave'e geri döneceğim sanki.

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Hepsini denedim de Chrome akıcılığı yok hiç birinde. Wi-Fi ile stabil 100 mbps alıyorum.
4,5G ile 50-250 mbps arası hızlar alıyorum. Bir site açarken maksimum İnternet verimi var ama gel gelelim diğer tarayıcılar "açsam mı ki" diye anlık bir düşünce yaşarken Chrome askerden gelmiş delikanlı gibi saldırıyor siteye anında açıyor. ]:) Mecburen bazı dayatmalara göz yumuyorum hız kaynaklı.

Oyla:

Daryun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Galaxy M52
Meslek
PC Teknisyen
Konular
6
Önceden Samsung'un tarayıcısını indirip kullanırdım ama bir ara güncelleme ile çok fazla kastırma yaptırmıştı, herkes bıraktı zaten o ara uygulamayı. Bende Edge de karar verip onu kullanmaya başlamıştım, Edge ile devam ediyorum. Şarj konusunda bir şey diyemem çünkü çok uzun süreler web de takılmıyorum fakat çok seri, kullanışlı ve ayarlarında reklam engelleyicisi var.

Oyla:

Teaqaria

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Poco x3NFC
Konular
1
Bu script leri nasıl ekleyebiliyorsun. Bazıları eklentiler içerinde yok.
hocam çeviri için eklenti var mı? ben bulamadım yada yükleyemedim firefox da
Resmi sürüm değil ama Tamamen açık kaynak Mozilla hesabınızla senkronize edebilirsiz eklenti desteği Resmi sürüme oranla çok fazla . Otomatik çeviri için de eklenti kurulabiliyor.

Assets yazan kısımdan indirebilirsiniz

Oyla:

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Resmi sürüm değil ama Tamamen açık kaynak Mozilla hesabınızla senkronize edebilirsiz eklenti desteği Resmi sürüme oranla çok fazla . Otomatik çeviri için de eklenti kurulabiliyor.

Assets yazan kısımdan indirebilirsiniz
Bilgi için teşekkürler.

Şarj tüketimi nasıl bu tarayıcının

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt