Soru İnternet Problemi

Notjustness

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakkı
Cihazım
Resmi Notebo
Konular
5
Merhaba,

Miui 12.0.4 global rom kullanıyorum. Bootloader kilidim açık. Şöyle bir problemim var. Telefonda şebeke gitmiyor ama bir süre internette giremiyorum. Sonra kendi kendi düzeliyor ve girmeye başlıyor. Garantili, servise gönderdim. Sorun yok diyip gönderdiler. Kaç defa romu sıfırdan kurdum problem aynı.

CumhurK

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Xioami Mi9T Pro
Konular
10
Merhaba,

Miui 12.0.4 global rom kullanıyorum. Bootloader kilidim açık. Şöyle bir problemim var. Telefonda şebeke gitmiyor ama bir süre internette giremiyorum. Sonra kendi kendi düzeliyor ve girmeye başlıyor. Garantili, servise gönderdim. Sorun yok diyip gönderdiler. Kaç defa romu sıfırdan kurdum problem aynı.
Selam, tercih edilen şebeke yi 3,5g öncelikli yaparak denermisin.

Oyla:

grslseyfi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gürsel
Cihazım
MI 9T PRO
Meslek
Daire Başkanı Asis
Konular
2
Merhaba,

Sim kart ile alakalı da olabilir başka bir hat deneme imkanım varsa deneyebilirsiniz. Eğer başka hatta sorun olmazsa internette muhtemelen kartın ile alakalıdır ve sim kart yenileme gerekebilir .

Oyla:

grbzanill

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl
Cihazım
S7Edge 128GB
Konular
0
Kart ile alakalı bir durum değil, aynı sorunu ben de yaşıyorum. Cihazın desteklediği bantgenişliği frekansından olduğunu düşünüyorum...

Oyla:
Üst Alt