Uygulama InstaPro v10.30 (Instagram Alternatif) - 26.10.2023

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Instander 21 Aralık da v17.1 sürümünü yayınladı güncelleme yapmadınız mı ? Ben aeroınsta kullanıyorum bana göre bu güzel tabi bazı sorunlar çıkartabiliyor ama ana uygulama kaynaklı.
17.1 de bende gönderiler gözükmüyor bir süre sonra. Genel hata mı bu?

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
74
Geliştirici kaynaklı da olabilir AeroInsta'yı deneyin

Hocam AeroInsta kurduğum zaman telefonda WP'den gelen linkleri web de açıyor varsayılan olarak gözükmüyor da yani seçemiyorum.Bunun sebebinin cihazın instayı güncel olarak görmemesi ile olduğunu düşünüyorum. Çünkü aero insta kurulu iken play de güncelleme veriyor. O yüzden bu program işe yarar mı ? Ya da aeroinsta yı kullanmanın bir çözüm yolu var mı ?

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Hocam AeroInsta kurduğum zaman telefonda WP'den gelen linkleri web de açıyor varsayılan olarak gözükmüyor da yani seçemiyorum.Bunun sebebinin cihazın instayı güncel olarak görmemesi ile olduğunu düşünüyorum. Çünkü aero insta kurulu iken play de güncelleme veriyor. O yüzden bu program işe yarar mı ? Ya da aeroinsta yı kullanmanın bir çözüm yolu var mı ?
Güncelleme ile alakalı değil hocam şöyle ki kurduğunuz uygulama com.instagram uzantılı olmalı ki sistem Instagramın yüklü olduğunu görebilsin

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
74

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
74
Aero kurarken orijinal yerine kuracağın unclone versiyonu kurun veya başka bir uygulama sürümü Dr olsa uzantı aynı olmalı hocam

Zaten unclone olanaı kuruyorum hocam normal instayı kurmadan onu kuruyorum.Ona rağmen bu sorun oluyor. Yoksa diğer sürümü instayı silmeden olan sürümü mü kurayım ?

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Zaten unclone olanaı kuruyorum hocam normal instayı kurmadan onu kuruyorum.Ona rağmen bu sorun oluyor. Yoksa diğer sürümü instayı silmeden olan sürümü mü kurayım ?
Hocam başka plus versiyonları da denedim ancak galiba orjinal sürümlerde bir durum var ondan dolayı sistem görmüyor. Şuanlık bir bilgim yok şehir dışındayım, bu konu hakkında bir yazı okumuştum onu bulursam paylaşırım.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Ben yıllardır aero kullanıyorum bunun çözümünü bulamadım. En sonunda clone versiyonu yükledim yanına da orijinal instayı yükledim. Linkleri orijinal ile açıyorum, normal kullanımda aeroyu açıyorum :D

Üst Alt