Uygulama InstaPro v10.30 (Instagram Alternatif) - 26.10.2023

zran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zoran
Cihazım
MIUI+Android
Konular
0
instander uzun zamandır güncelleme vermediği için instapro denicem fakat bunda orijinal instagram yerine kurulmuyor sanırım ve uygulama isminde instagram yerine instapro yazıyor yanlış değilsem ? ilkerekmekci
Orijinal instagramı silmeden, telefondan kaldırmadan instapro yükleyip hem orijinal instagram hem instaproyu aynı telefonda kullanabilirsiniz.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
115
Orijinal instagramı silmeden, telefondan kaldırmadan instapro yükleyip hem orijinal instagram hem instaproyu aynı telefonda kullanabilirsiniz.
androidlerde orijinal instagram kalitesiz ve işime yaramıyor hocam. zaten o yüzden bu uygulamaları kullanıyoruz maalesef.

zran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zoran
Cihazım
MIUI+Android
Konular
0
androidlerde orijinal instagram kalitesiz ve işime yaramıyor hocam. zaten o yüzden bu uygulamaları kullanıyoruz maalesef.
Ben orjinal instagramdan memnunum :) instaproyu tercih etmemdeki neden istediğim videoyu indirme (download) seçeneğinin olması nedeniyle tercih ediyorum.

ugurakbas06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
58
Uygulamaya girince alt kısımda beyaz boşluk oluyor bu sorunu nasıl çözebilirim ?

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Instathunder sarz kullanımı iyi ancak bunun sarz kullanımı bence kötü.

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
bunu daha önce kullanmıştım şöyle problem vardı...örneğin tam ekran bir hikaye paylaştım iyi güzel kalite , fakat orjinal instadan attığım hikayeye baktığımda hikayenin %15 ,%20 lik bir kısmı kırpılmış yani modlu sürümde resim tam ekran paylaşıldı orjinalden bakıldığınd ise mesela ellerim ve vücudumn bir kısmı çerçeve dışında kalmış saçma bir hikaye olmuş yani umarım düzelmiştir sorum

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
Instathunder sarz kullanımı iyi ancak bunun sarz kullanımı bence kötü.
Aynı sorun aeroınsta da vardı bazı sürümler de şarj hızlı gidiyordu sonradan düzeltildi tabi Instagram ın kendi içindeki problemden kaynaklı
bunu daha önce kullanmıştım şöyle problem vardı...örneğin tam ekran bir hikaye paylaştım iyi güzel kalite , fakat orjinal instadan attığım hikayeye baktığımda hikayenin %15 ,%20 lik bir kısmı kırpılmış yani modlu sürümde resim tam ekran paylaşıldı orjinalden bakıldığınd ise mesela ellerim ve vücudumn bir kısmı çerçeve dışında kalmış saçma bir hikaye olmuş yani umarım düzelmiştir sorum
Geliştirici bi ara güncellemeyi bıraktı gibi farklı siteye geçiş yapmış konuyu güncelleme yapacam hocam. Bir de bazı konularıma yapılan yorumlar da bana bildirim gelmiyor sorunu çözdüm sanırsam bakalım. Olur da cevap yoksa özelden bildirebilirsiniz.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
14
Aynı sorun aeroınsta da vardı bazı sürümler de şarj hızlı gidiyordu sonradan düzeltildi tabi Instagram ın kendi içindeki problemden kaynaklı

Geliştirici bi ara güncellemeyi bıraktı gibi farklı siteye geçiş yapmış konuyu güncelleme yapacam hocam. Bir de bazı konularıma yapılan yorumlar da bana bildirim gelmiyor sorunu çözdüm sanırsam bakalım. Olur da cevap yoksa özelden bildirebilirsiniz.
Hocam en güzel Instagram modu hangisi sizce? Eskiden instander kullanıyordum ama güncellenmiyor sanırım.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
Hocam en güzel Instagram modu hangisi sizce? Eskiden instander kullanıyordum ama güncellenmiyor sanırım.
Instander 21 Aralık da v17.1 sürümünü yayınladı güncelleme yapmadınız mı ? Ben aeroınsta kullanıyorum bana göre bu güzel tabi bazı sorunlar çıkartabiliyor ama ana uygulama kaynaklı.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
14
Instander 21 Aralık da v17.1 sürümünü yayınladı güncelleme yapmadınız mı ? Ben aeroınsta kullanıyorum bana göre bu güzel tabi bazı sorunlar çıkartabiliyor ama ana uygulama kaynaklı.
Güncelleme gelmiyor diye instapro yüklemiştim :)

Üst Alt