Uygulama InstaPro v10.30 (Instagram Alternatif) - 26.10.2023

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
2,5 yıl önce instagramı silmiştim. yeniden yükleyeceğim. tek uygulamada plus özelliklerin olduğu uygulama hangisi babında sormuştum. misal instapro da instagram +'da aynı işi görmüyor mu ? o anlamda sormuştum.
Hocam ikiside aynı Instagram+ orjinal sürüm yerine geçecek bunu kurun ve kullanın

neomate53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
4
Arkadaşlar merhaba , instagramı sırf şu güncelleme muhabbetinden dolayı kullanmak istemiyorum. Bahsettiğim güncelleme ise hareketler bölümünün yukarıda olması;
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sonra farkettimki yeni hesap açınca eski instagram gibi oluyor. Bende yeni hesap açtım bütün arkadaşları tekrar takip ettim okadar uğraştık ettik ve dün farklı roma geçtim , sonra tekrar instagramı indirip kurunca yeni açtığım hesabında değiştiğini gördüm bu değişiklikten kurtulma şansımız yok mu ?. Aero insta kurdum ama ondada olmadı.

Örnek olarak resim atıyorum ;

Ben bu şekilde olan bi instagram istiyorum . Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
Arkadaşlar merhaba , instagramı sırf şu güncelleme muhabbetinden dolayı kullanmak istemiyorum. Bahsettiğim güncelleme ise hareketler bölümünün yukarıda olması;

Sonra farkettimki yeni hesap açınca eski instagram gibi oluyor. Bende yeni hesap açtım bütün arkadaşları tekrar takip ettim okadar uğraştık ettik ve dün farklı roma geçtim , sonra tekrar instagramı indirip kurunca yeni açtığım hesabında değiştiğini gördüm bu değişiklikten kurtulma şansımız yok mu ?. Aero insta kurdum ama ondada olmadı.

developer options - quick experiment settings kısmından ayarlanabiliyor olması gerekli
instander uygulamasını kullanıyorum sol alt köşedeki ev simgesine basılı tutunca bu ayarlar açılıyor
link paylaşımı yasak sanırım bunla ilgili
google a instander quick experiment settings yazarsanız en üstte çıkan linkten gözatıp ilerleyebilirsiniz

neomate53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
4
developer options - quick experiment settings kısmından ayarlanabiliyor olması gerekli
instander uygulamasını kullanıyorum sol alt köşedeki ev simgesine basılı tutunca bu ayarlar açılıyor
google a instander quick experiment settings yazarsanız en üstte çıkan linkten gözatıp ilerleyebilirsiniz
hemen bakıyorum hocam çok teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam söylediğiniz yere tıklayınca bi dünya yazı cıkıyor hangisini kapatıcam anlayamadım :D

Son düzenleme:

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100

Hocam hareketler derken neyi kastediyorsunuz. Eğer eski görünüm istiyorsanız bir kaç ayar yazabilirim ayrıca "alışveriş" kısmını kaldırmanız mümkün

neomate53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
4
Hocam hareketler derken neyi kastediyorsunuz. Eğer eski görünüm istiyorsanız bir kaç ayar yazabilirim ayrıca "alışveriş" kısmını kaldırmanız mümkün
hocam bildiğiniz eski instagram menüsünü istiyorum. Fotoğrafta attığım gibi .

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
hocam bildiğiniz eski instagram menüsünü istiyorum. Fotoğrafta attığım gibi .
Ana ekranınızda bulunun ev simgesine basılı tutun. Ardından önünüze çıkan ekranda "Modify Quick Experiment Settings" Seçeneğine tıklayın.

Arama çubuğuna;

Eski DM Simgesi
direct interop rebrand - açık veya kapalı

Alışveriş simgesi Kaldırma
Growth - panorama v2 variants - kapalı

Profilinize "Arşivle" Kısayolunu Ekleme
Japan - archive v2 entry point - açık

Profilinize "Kaydetme" Kısayolunu Ekleme
Save - uplevel save profile - hepsini aç

hangisini uygulamak istiyorsanız yazarak seçenekleri uygulamalısınız. Reels simgesi ekli onun ayarına bakmadım araştırmam gerekiyor hocam.

neomate53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
4
Ana ekranınızda bulunun ev simgesine basılı tutun. Ardından önünüze çıkan ekranda "Modify Quick Experiment Settings" Seçeneğine tıklayın.

Arama çubuğuna;

Eski DM Simgesi
direct interop rebrand - açık veya kapalı

Alışveriş simgesi Kaldırma
Growth - panorama v2 variants - kapalı

Profilinize "Arşivle" Kısayolunu Ekleme
Japan - archive v2 entry point - açık

Profilinize "Kaydetme" Kısayolunu Ekleme
Save - uplevel save profile - hepsini aç

hangisini uygulamak istiyorsanız yazarak seçenekleri uygulamalısınız. Reels simgesi ekli onun ayarına bakmadım araştırmam gerekiyor hocam.
teşekkür ederim hocam , bu söylediklerinizi hangi sürümde denememi önerirsiniz ? aeroda denedim mesela alışveris simgesi kalkmıyor ayarladığım halde.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
teşekkür ederim hocam , bu söylediklerinizi hangi sürümde denememi önerirsiniz ? aeroda denedim mesela alışveris simgesi kalkmıyor ayarladığım halde.
Bütün modlu uygulamalarda çalışmakta ayarı yaptığınızda uygulamayı yeniden başlatın.

neomate53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
4
Bütün modlu uygulamalarda çalışmakta ayarı yaptığınızda uygulamayı yeniden başlatın.
hocam az önce şöyle bi yöntem buldum. İnstagramı ilk kurup girdiğimde herşey eski sürüm olarak gözüküyor ama çıkıp tekrar girdiğinizde şu yeni arayüzü çıkıyor direk. Sonra ana ekrana basılı tutup, ayarlara girip, Modify Quick Experiment Settings'e girip , arama butonuna panorama v2 variants yazıyoruz ve acık olan herşeyi kapatıyoruz. böylece instagram direk eski sürümüne geri dönüyor :D

Not : Bu denediklerim Aero sürümünde oldu.

Üst Alt