Sohbet Instagram'da asla bir iPhone kalitesinde fotoğraf paylaşamıcak oluşumuz

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Instagram'ın ayıbı. Yıllardır aynı terane. Story hayatınızda gerçekten bu kadat

P40 Pro ile bi karşılaştırır mısınız ? Her seferinde aynı terane. iPhone en iyi kameraya sahiptir diyenlerin %99'u storydeki fotoğraflardan,videolardan bu yorumu yapıyor.
Sosyal medya kullanmıyorum, hayatımda hiç story atmadım ve bilmem. En fazla, arkadaşların ayda yılda bir kendi telefonundan gösterdiği kadarıyla. Kâğıt üzerinde çoğu cihazın kamerası iPhone’dan iyi ama pratikte iPhone her türlü önde. Öyle olmasa Hakkı Alkan, Mesut Çevik gibi kişiler kamera için iPhone kullanmazdı. Hakkı neyse de Mesut Çevik bilgili ve donanımlı birisi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dostum 10 yıllık Nokia pureview telefonlarla iPhone 11 pro max kamera kıyaslamalarına bak bakalım yaklaşıyor mu yoksa geçiyor mu? Kapitalizmi takmamak lazım çok
Atarsanız bakarım.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Sosyal medya kullanmıyorum, hayatımda hiç story atmadım ve bilmem. En fazla, arkadaşların ayda yılda bir kendi telefonundan gösterdiği kadarıyla. Kâğıt üzerinde çoğu cihazın kamerası iPhone’dan iyi ama pratikte iPhone her türlü önde. Öyle olmasa Hakkı Alkan, Mesut Çevik gibi kişiler kamera için iPhone kullanmazdı. Hakkı neyse de Mesut Çevik bilgili ve donanımlı birisi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Atarsanız bakarım.

Başkalarının ne kullandığına bakarak mı karar veriyorsunuz ? Sadece storyi daha kaliteli atamadığı için mi iPhone daha iyi oluyor ? O kişilerin iPhone harici ne kullandığına bakın mac kullanıyor olabilirler, apple watch kullanıyor olabilerler, airpods kullanıyor olabilirler bu ürünler ios bir cihaz ile daha senkronize çalışıyor. Kullanım alışkanlığı diye birşey vardır. iPhone ne zamandan beri kamera konusunda Android'i geçmiş ki ? Ben zirvede hep Android görüyorum. Şu story olayıda olmasa kim alacak merak ediyorum. Ama bizim ülkemizin insanları ifhal olmaz. Telefon daha çıkmadan yüzlerce metrelik kuyruk oluşturup almak için sıraya giriyorlar.

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Başkalarının ne kullandığına bakarak mı karar veriyorsunuz ? Sadece storyi daha kaliteli atamadığı için mi iPhone daha iyi oluyor ? O kişilerin iPhone harici ne kullandığına bakın mac kullanıyor olabilirler, apple watch kullanıyor olabilerler, airpods kullanıyor olabilirler bu ürünler ios bir cihaz ile daha senkronize çalışıyor. Kullanım alışkanlığı diye birşey vardır. iPhone ne zamandan beri kamera konusunda Android'i geçmiş ki ? Ben zirvede hep Android görüyorum. Şu story olayıda olmasa kim alacak merak ediyorum. Ama bizim ülkemizin insanları ifhal olmaz. Telefon daha çıkmadan yüzlerce metrelik kuyruk oluşturup almak için sıraya giriyorlar.
Yahu ben story daha kaliteli diye iPhone kalitelidir demedim ki, ilk yazdığım yoruma bakarsanız anlarsınız. Ben bizzat kamera için dedim bunu.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Yahu ben story daha kaliteli diye iPhone kalitelidir demedim ki, ilk yazdığım yoruma bakarsanız anlarsınız. Ben bizzat kamera için dedim bunu.

Benim dikkat çekmek istediğim noktayı anlayamamışsınız. Storydeki videolardan, fotoğraflardan yola çıkarak en iyisi iPhone sananlara değinmek istedim. Genel bir eleştiriydi.

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Benim dikkat çekmek istediğim noktayı anlayamamışsınız. Storydeki videolardan, fotoğraflardan yola çıkarak en iyisi iPhone sananlara değinmek istedim. Genel bir eleştiriydi.
Ben objektif bakıyorum, açın bir S20 vs Mi 10 Pro vs iPhone 11 Pro Max izleyin.

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
İlla story'im kaliteli olsun diyorsanız ,bir ios kalitesi almak istiyorsanız çözüm 'Pixel Experience Plus' rom'u kurmak.

Üst Alt