Yardım Instagram Video sorunu!

alvinaone

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
17
Video kısmından video çekip Instagram'dan story atılınca insanlar soruyordu bu nasıl bir kamera, bu hangi telefon filan diye. Gerçekten cam gibi atıyordu videoları. Uzun zamandır Android güncellemesi yapmıyordum, yaptım ve son sürüme yükselttim. Instagram'a şimdi çektiğim videoları atınca o eski halinden eser yok, sanki fps düşüşü yaşıyor araya ping giriyor gibi gözüküyor. Çözüm önerisi olan?

Erayflr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray Filar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
27

Aeroinsta kullanmanı tavsiye ederim 1 yıldır kullanıyorum yüksek kalitede resim fotoğraf hikâye günü seçenekleri mevcut ve özelleştirmeleri var bende o konlardan şikâyetçiydim fakat bu uygulama bir nebze de olsa düzeltti hikaye atarken müzik koymadığı sürece net fotoğraflar atıyor diğer kısımlarında problem göremedim kullandığım sürüm eu rom 13.0.5

alvinaone

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
17
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Niye resmi uygulaması varken böyle saçma şeyler kullanayım. Bu telefon daha kendi çektiği videoyu instagrama atamıyorsa hiçbir işe yaramaz. Bu nasıl yazılım güncelleştirmesi, çalışan şeyi bozmuşlar!

Erayflr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray Filar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
27
Niye resmi uygulaması varken böyle saçma şeyler kullanayım. Bu telefon daha kendi çektiği videoyu instagrama atamıyorsa hiçbir işe yaramaz. Bu nasıl yazılım güncelleştirmesi, çalışan şeyi bozmuşlar!
Yazılımla mi kaynaklı emin değilim ama android telefonların genel problemi ınstagrama atılan hikayelerin gönderilerin kalitesiz gitmesi

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Yazılımla alakası yok . Androiddeki Instagram böyle.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alvinaone

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
17
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yazılımla alakası yok . Androiddeki Instagram böyle.

daha önce normaldi, güncelleme yapınca oldu. androide yeni sürüm çıkartırken hiç mi test etmiyorlar anlamadım. ya da instagram bilerek mi yapıyor?

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
daha önce normaldi, güncelleme yapınca oldu. androide yeni sürüm çıkartırken hiç mi test etmiyorlar anlamadım. ya da instagram bilerek mi yapıyor?
Ben kendimi bildim bileli androidde Instagram böyle kalite düşer garip fotoğraf yansır Instagrama

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Aeroinsta'nın kamerası ile çekim yapıp kaydettikten sonra orjinal instagram içerisinde paylaşım yapsak gene kalite kaybı olur mu ? Basit düşünmüş olabilirim sadece merak ettim. Aero sonuç olarak istediğimiz ve kalite kaybı olmayan çözünürlükte telefona kaydeder diye düşünüyorum. Denemeyebilecekler varsa çok makbule geçer. Orjinal bir uygulama hariç yüklemek istemiyorum ama o şekilde olursa yüklerim ve sahte bir hesap ile idare ederim onda.

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Aeroinsta'nın kamerası ile çekim yapıp kaydettikten sonra orjinal instagram içerisinde paylaşım yapsak gene kalite kaybı olur mu ? Basit düşünmüş olabilirim sadece merak ettim. Aero sonuç olarak istediğimiz ve kalite kaybı olmayan çözünürlükte telefona kaydeder diye düşünüyorum. Denemeyebilecekler varsa çok makbule geçer. Orjinal bir uygulama hariç yüklemek istemiyorum ama o şekilde olursa yüklerim ve sahte bir hesap ile idare ederim onda.
Olur. Önemli olan kamera ile cekim yapmak değil . Dosyayi yüklerken uygulama otomatik yapiyor olayi .mecburen aero kullanmaniz lazim.

edy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
xiaomi
Konular
4
Android ekosistemin klasik sorunu. O kadar fazla cihaz var ki neye göre instagram uygulamasının neye göre stabilazyonun sağlanıyor bir bilsem ona göre uygulamada kullanacağım. Apple Tarafında işler daha kolay daha az model ve tek arayüz ile kullanılan İos sistemi...
Çözümsüz bir durum. keşke kullandığınız sürümleri hatırlasanız'da bizde o sürümlere geçsek

Üst Alt