Yardım İnstagram Story Sorunu

gorkemcb

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Görkem Can B
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Oto kiralama
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 11.0.2 Kararlı
Telefon Modeli
Redmi Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar iyi forumlar.

Bugüne kadar bir problem yaşamadım fakat bugün instagramda sayfa yeniledikten sonra ilk 2 story i tam anlamıyla izleyebiliyor diğerlerine gelince ise ekranda yeniden yükle butonu ile karşılaşıyorum. Wifi ile de hücresel veri ile de aynı sorunu yaşıyorum. İnstagramla alakalı sandım fakat herkeste normal çalışıyor. Cevabınızı bekliyorum. Telefon: Redmi Note 8 Pro.

Ekli dosyalar

• IMG_20200119_002218.jpg
    IMG_20200119_002218.jpg
    22,5 KB · Görüntüleme: 23

gorkemcb

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Görkem Can B
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Oto kiralama
Konular
3
Sorun kendiliğinden çözüldü arkadaşlar.

Oyla:

llll.okan.llll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
MI8 SE
Konular
2
Aynı sorun günlerdir (4-5) bende de var artık kafayı yiyeceğim ya. Diğer telefonlarda da açmıyor ama başka bir hesapta storys sorunsuz açıyor.

Oyla:

brkskr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berk
Cihazım
mi9
Konular
1
mi9 da da ikinci videoyu yüklemiyor. Xiaomi sorunu var. Yabancı forumlardan da konu bulabilirsiniz. Böyle saçma yazılımlarla devam ederlerse millet xiaomi yi bırakır ki satıp başka markayı düşünüyorum. Zaten kendi donanımı yok. Yazılım da yapmazsa bu marka ne yapıyor ?

Oyla:

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
mi9 da da ikinci videoyu yüklemiyor. Xiaomi sorunu var. Yabancı forumlardan da konu bulabilirsiniz. Böyle saçma yazılımlarla devam ederlerse millet xiaomi yi bırakır ki satıp başka markayı düşünüyorum. Zaten kendi donanımı yok. Yazılım da yapmazsa bu marka ne yapıyor ?

aynen hocam bende mi 9 kullanıyorum yazılımdan şikaetçiyim sinir etti beni güncelleme geliyor sorun çözülüyor yerine başka sorun geliyor bakalım yeni günceleme ne zaman gelicek sorun kalıcak mı zaten MIUI 11 ilk çıkışında çöküşü yaşadı

Oyla:

orcunkutlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orçun
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
0
Ben downgrade yaptım. Instagram problemi anca öyle çözüldü. Hatta Instagram güncelleme geldi diye tekrar yükselttim ama sorun devam ediyordu. Şuan eski versiyonu kullanıyorum.. Mi9 da Instagram problemi olmayan varsa tekrar yükseltebilirim.

Oyla:

by_hector

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi9T
Meslek
Topoğraf
Konular
60
Ben downgrade yaptım. Instagram problemi anca öyle çözüldü. Hatta Instagram güncelleme geldi diye tekrar yükselttim ama sorun devam ediyordu. Şuan eski versiyonu kullanıyorum.. Mi9 da Instagram problemi olmayan varsa tekrar yükseltebilirim.
Hangi versiyonu kullanıyorsun?

Oyla:

Manager001

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Snn
Cihazım
Mi 9 t
Konular
0
Hangi sürümünü kullanıyorsunuz acaba ?

Oyla:
Üst Alt