Yardım Instagram sorunu

Sernur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sernur
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
Telefonu yaklaşık 3 haftadir kullanıyorum genel olarak memnunum ama yaşadığım tek sıkıntı Instagram. Attığım hikayeler bir türlü paylaşılmıyor ve sık sık takılma yaşıyorum instg uygulamasini kullanirken. Bu mobil veride de wifi kullanırken de oluyor.instagram uygulamasi kendi kendine kapanıyor falan.yok mu bunun çözümü ? Niye bu şekilde oluyor ?

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Şebeke sorunu yaşıyorsunuz sanırım. Şebeke sürekli koptuğu için ara sıra takılmalar yaşanabiliyor.

Oyla:

Sernur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sernur
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
Şebeke sorunu yaşıyorsunuz sanırım. Şebeke sürekli koptuğu için ara sıra takılmalar yaşanabiliyor.
Şebeke sorununun çözümü için bişey yapılamaz mı peki? Sadece takılma da değil uygulama kapanıyor kendiliğinden ?

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Şebeke sorununun çözümü için bişey yapılamaz mı peki? Sadece takılma da değil uygulama kapanıyor kendiliğinden ?
Uygulama kapanma sorunu bende yok. Kullandığınız instagram sürümünden kaynaklı olabilir.Bu sürümü kullanın.

Oyla:

Karnaval

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğurcan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
5
Aynı sorun bende de var. Hikaye paylaşıyorum. Yükleme ekranında kalıyor. Öyle olduğunda donmalar ve uygulamadan atmalar oluyor. Hikayeyi silince yada hikaye yüklenince düzeliyor

Oyla:

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
İnstagram hikaye paylaşmama sorunu tamamen çektiğiniz fotoğrafın SD kartta kayıtlı olmasından oluşuyor. Atacağınız fotoğrafı telefon hafızasına taşıyıp öyle gönderebilirsiniz. Son zamanlarda bu sıkıntı çıktı umarım düzelir. Yoksa göndermiyor zaten hiçbir şekilde :)

Oyla:

DenizJeh

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
Xiomi mi 10
Konular
0
Telefonu yaklaşık 3 haftadir kullanıyorum genel olarak memnunum ama yaşadığım tek sıkıntı Instagram. Attığım hikayeler bir türlü paylaşılmıyor ve sık sık takılma yaşıyorum instg uygulamasini kullanirken. Bu mobil veride de wifi kullanırken de oluyor.instagram uygulamasi kendi kendine kapanıyor falan.yok mu bunun çözümü ? Niye bu şekilde oluyor ?
Aynı sıkıntı bendede var neden oluyor biliyor musun?

Oyla:
Üst Alt