Yardım Instagram Problemi 10.2 Güncelleme Sonrası

ErkanKaya17

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan Kaya
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.2 Kararlı
Telefon Modeli
Mi 6
Bootloader Kilidi
Kapalı
Miui 10.02 Global sistem güncellemesinden sonra Instagram açıldıktan sonra donuyor. Önbellek ve hatta veri komple temizliği yapıldığı halde bu sorun devam ediyor. Bir de nasıl oluyor da bir telefon alındığı fabrika ayarlarında mükemmelken her güncellemeden sonra daha da geri gidiyor anlamak mümkün değil doğrusu. İlk açıldığında uygulama logoları bile hareketli filandı, telefon resmen kralın düşüşünü yaşıyor yazılım olarak.

_orxan@

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Orxan
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
6
10.2.1.0 güncellemesi mi??? Valla bir problem göremedim ben, şarjla alakalı bazı kişilerde iyiyken bazılarda biraz düşüş olmuş..sen istersen instagrami sil sonra yeniden yükle hocam

Oyla:

ErkanKaya17

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan Kaya
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Problem çözüldü arkadaşlar. Instagram hesabını Facebook üzerinden bağlayınca tekrar yüklemek işe yaramamıştı. Silip tekrar yükleyip kullanıcı adı kullanarak giriş yaptım ve düzeldi. Bu arada bu telefonun GPS problemi devam ediyor. Bu konuda hiç bir gelişme yok sanırım.

Oyla:

hakan.aktas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Elektrik Mühendisi
Konular
11
Problem çözüldü arkadaşlar. Instagram hesabını Facebook üzerinden bağlayınca tekrar yüklemek işe yaramamıştı. Silip tekrar yükleyip kullanıcı adı kullanarak giriş yaptım ve düzeldi. Bu arada bu telefonun GPS problemi devam ediyor. Bu konuda hiç bir gelişme yok sanırım.
Hangi model sizinkisi

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt