Soru Instagram Kamera Sorunu

kdrcnkyk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadircan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
4
Merhabalar, cihazım yeni sayılır yaklaşık iki aylık bir kullanıcıyım. Instagram hikaye modunda özellikle video çekerken kamerada aşırı derecede kasma oluyor. Çekilen video 144p 10fps gibi oluyor resmen. Mi 9 SE'den önce iPhone kullanıcısıydım oradaki kamera kalitesi ile karşılaştırdığımda sonuç gerçekten üzücü. Bunu yaşayan var mı? Sebebi nedir?

TalhaKaptan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Mi 9T
Konular
46
İphone instagram'da çok optimize çalışıyor. Sizin anlık İnternet hızınız ve veri tasarruf modunuzda bşr tık etkiliyor

Oyla:

kdrcnkyk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadircan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
4
İphone instagram'da çok optimize çalışıyor. Sizin anlık İnternet hızınız ve veri tasarruf modunuzda bşr tık etkiliyor

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ortalama çekim alanında aldığım veri hızı. Veri tasarrufu, pil tasarrufu gibi herhangi bir uygulama da söz konusu değil.

Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Belki de Instagram iPhone için bilerek böyle yapıyor. Instagram Windows Phone için destekte vermedi, bence kasıtlı olarak yapıyor. Ünlüler iPhone kullanıyor sonuçta

Oyla:

kdrcnkyk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadircan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
4
Welcome to Xiaomi and android style :)
Androidlerin genel sorunu bu. Xiaomide de en sorunlu olanlarından biri belki de en sorunlusu :)
Maalesef çözümü yok gibi. Bazı arkadaşlar pixel ROMlarda çözülme olduğundan bahsediyordu ama bilemiyorum.
Hoşbuldum o zaman doh~~ Gerçekten aşırı saçma yani sen kalk 3 tane kamera koy, birini 48mp yap diyaframları da iş görür olsun ama instagramda patates. Şaka gibi yahu...

Edit:
Aeroinsta kullana bilirsiniz.
Ekstra bir uygulama mı bu?

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
İnstaAero kullanmaktan başka çare yok hocam.
Xiaomide bu durum böyle berbat bi halde xiaomi sosyal medya için entegrasyon ve optimize yapmıyor.
Instagram hikayeleri ve instagram kamerasını kullanınca durum rezalet siz birde görüntülü görüşme yapın asıl facia orada haha-- ama kendi cihazınızda görünen görüntüye kanmayın arkadaşınız ekran görüntüsü çekip atsın size nasıl göründüğünüze bir bakın haha--

Samsung markasida Apple kadar iyi değil ama xiaomide olduğu kadarda kötü değil sosyal medya görüntü kalitesi.

Oyla:
Üst Alt