ınstagram kalite düşme sorununa çözüm 4k video yükleme......

işinize yaradımı ?

• Kullanılan toplam oy
    2
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sessizce

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi Çorum
Konular
5
Aşağıdaki video izleyerek oradaki işlemleri uygulayarak sosyal medyada kalite düşme sorununuzu giderebilirsiniz......

4k video yükleme konusunda yandex browser üzerinden inssıst eklentisi üzerinden paylaşmamız gerekiyor sıkıstırdımız videoları telefonumuzdan paylaşırsak yine bozulmalar yasıcaz artık androidle uyumlu olmadı içinmi ınstagramın veya başka bir sebebden dolayımı bilemiyorum videdolarımızı istedi ölcülerede getirsek instagramın bozulma yaşıyoruz eklenti üzerinden paylaşınca sıkıntı olmuyor eklentiyi her kullandıp kapattıkdan sonrada şifre degiştirmenizi tavsiye ederim ben birşeyini görmedim eklentinin ama yine siz işinizi saglama almanızı tavsiye ederim uzun zamandır kullanıyorum bu şekilde sıkıntı olmadı....

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Öncelikle anlatım için teşekkürler ancak konunuzu düzenlemeniz daha iyi olacaktır. Forum Kuralları 2.1 ve 3.1 gereğince konunuzu Türkçe yazım kurallarına göre düzenlemeniz gerekmekte. Konu bu hâliyle anlaşılması zor görünüyor.

Sessizce

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi Çorum
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben birşey anlatmıyorum saten ınstagrama kalite düşme sorununuzu gidermek için videoda anlatılanları uygulucaksınız hepsi bu :)

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
ben birşey anlatmıyorum saten ınstagrama kalite düşme sorununuzu gidermek için videoda anlatılanları uygulucaksınız hepsi bu :)
musdi27 hocam da onu söylüyor zaten... Bir şey anlat(a)mamışsınız. Ya da bizim beceriksizliğimiz ve biz anlayamadık.

Sonuç olarak anlaşılamayan bir konu var ve anlaşılabilmesi için sizin biraz da imla kurallarına ve güzel dilimizin kullanımına dikkat etmeniz gerekli gibi görünüyor. :)

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Hocam, forum kuralları gereği düzenleme yapmanız gerekiyor. Yazdıklarınız karmaşık ve Türkçe kurallarına uygun değil. Forum kurallarını okuyup örnek konulara da göz atarak konuyu uygun şekilde açmanız gerekmektedir.

Konuyu siz düzenleyene kadar kilitliyorum. Düzenleme sonrası özel mesaj atarsanız açarım hemen. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt