Yardım İnstagram hikeye KALİTE SORUNU

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
Arkadaşlar instagram son sürüm yüklü.Güzel bir video çekip hikeyede paylaşayım dedim video çamur gibi çıkıyor.Galeride isliyorum 1080p 60 fps video yağ gibi cam gibi on numara.Ama instagram hikaye ye atıyorum 360p çamur gibi çıkıyor çözümü varmı

burakcuhadaroglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi Max Prime
Konular
0
Arkadaşlar instagram son sürüm yüklü.Güzel bir video çekip hikeyede paylaşayım dedim video çamur gibi çıkıyor.Galeride isliyorum 1080p 60 fps video yağ gibi cam gibi on numara.Ama instagram hikaye ye atıyorum 360p çamur gibi çıkıyor çözümü varmı
Hiçbir çözümü yok. Sosyal medyada fotoğraf ve video paylaşımı için iOS şart. Android'deki hiçbir cihaz iOS gibi atmıyor paylaşımları. Sadece Instagram yerine Instander kullanıp improved upload media share özelliğini açarak bi tık daha kaliteli paylaşımlar yapabiliyorsunuz.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Android cihazların kaderi bu. Özel olarak Instagram anlaşmalı modeller dışında tüm Android cihazlar hikâyelerdeki fotoğraf ve videoları bozuyor. Ya özel anlaşmalı cihazlardan birine ya da Apple cihazlardan birine geçmeniz lazım.

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Android cihazların kaderi bu. Özel olarak Instagram anlaşmalı modeller dışında tüm Android cihazlar hikâyelerdeki fotoğraf ve videoları bozuyor. Ya özel anlaşmalı cihazlardan birine ya da Apple cihazlardan birine geçmeniz lazım.
Fakirin yüzü gülürmü müga apla
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hiçbir çözümü yok. Sosyal medyada fotoğraf ve video paylaşımı için iOS şart. Android'deki hiçbir cihaz iOS gibi atmıyor paylaşımları. Sadece Instagram yerine Instander kullanıp improved upload media share özelliğini açarak bi tık daha kaliteli paylaşımlar yapabiliyorsunuz.
Dediğim uygulamanın linkini atarmısn nette tonlarca cıktıda hangisi güvenli anlayamadım

Mohan41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Meslek
Kalite Teknisyeni
Konular
26
Bunda telegram kanalına katılıp en son sürümü indirebilirsin

Moderatör tarafında düzenlendi:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Bunda telegram kanalına katılıp en son sürümü indirebilirsin
Forum Kuralları 3.24 gereği Telegram bağlantıları atmak yasaktır. Forum kurallarına dikkat edelim. Güncel konuların en tepesinde yer alıyor bakın diye.

Mohan41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Meslek
Kalite Teknisyeni
Konular
26
Forum Kuralları 3.24 gereği Telegram bağlantıları atmak yasaktır. Forum kurallarına dikkat edelim. Güncel konuların en tepesinde yer alıyor bakın diye.
tamam bir daha olmaz

Üst Alt