Yardım İnstagram durduruluyor

Arslanmetealp72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mete
Cihazım
Xiaomi 11T
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.5.4
Telefon Modeli
Xiaomi 11T
Bootloader Kilidi
Açık
İnstagramda hic bir problem yokken bu sabah sorun çıkarmaya başladı. Önce sohbetlerdeki temalar gözükmüyordu temayı ayarlayıp intagramı kapatıp açtığımda yeniden kayboluyordu sonrasında durdurulmaya basladı ana sayfada olduğumda uygulamadan atıyor ama sohbet ya da keşfette bir problem yok sadece ana sayfada olduğum zaman durduruluyor. Defalarca silip yeniden yükledim telefonu kapatıp açtım ama düzelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Birebir aynı sorunu yaşıyorum kendi hesabımla başka telefondan denesem de aynı hatayı alıyorum onca şey denedim olmuyor arkadaş android webiew vs olsun güncellemeleri kaldırdım geri yükledim alakası yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birebir aynı sorunu yaşıyorum kendi hesabımla başka telefondan denesem de aynı hatayı alıyorum onca şey denedim olmuyor arkadaş android webiew vs olsun güncellemeleri kaldırdım geri yükledim alakası yok
Ek olarak instagram lite da herhangi bi sıkıntı yok

Oyla:

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
105
12.5te var o sorun. Mesela Twitteri sil geri yükle yüklenmez. 14e geçtim rahatladım. Instagrami da klon uygulama ile kullanıyordum. Klonlarsan çalışır . Klon istemiyorum dersen miui 14e geç kafan rahat eder

Oyla:

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
12.5te var o sorun. Mesela Twitteri sil geri yükle yüklenmez. 14e geçtim rahatladım. Instagrami da klon uygulama ile kullanıyordum. Klonlarsan çalışır . Klon istemiyorum dersen miui 14e geç kafan rahat eder
Yok hocam klon uygulamada denedim olmadı cihazım mi note 10 lite en son sürüm yüklü miui 14 desteklemiyor

Oyla:

petrolcu64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Redmi Note 12 P
Konular
1
cihazı ekranı hangi modda kullanıyorsan instagramıda o modda kullanmayı denermisin.yani aynı anda ikiside ya karanlık mod yada açık modda kullanırmısın.

Oyla:

elewen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
redmi note 1
Konular
0

Ek olarak instagram lite da herhangi bi sıkıntı yok
altuğ bey aynı derdi çekiyoruz acaba neden oluyor,, dün sanal rami 2 gb saha arttırdım 5dk girdi sonra atmaya devam etti hangi telefondan denesem aynı sorun

cihazı ekranı hangi modda kullanıyorsan instagramıda o modda kullanmayı denermisin.yani aynı anda ikiside ya karanlık mod yada açık modda kullanırmısın.
denedim olmuyor

Oyla:

petrolcu64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Redmi Note 12 P
Konular
1
altuğ bey aynı derdi çekiyoruz acaba neden oluyor,, dün sanal rami 2 gb saha arttırdım 5dk girdi sonra atmaya devam etti hangi telefondan denesem aynı sorun

denedim olmuyor
google play girip instagram uygulaması beta mı yoksa normal sürüm mü kontrol edermisin? alt kısımda beta katıl yada ayrıl diye bir seçenek varsa ayrıl ve 2-3 dk bekle tekrar uygulamayı indir .

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-09-13-08-42-147_com.android.vending-edit.jpg
    Screenshot_2023-07-09-13-08-42-147_com.android.vending-edit.jpg
    333,4 KB · Görüntüleme: 2
Oyla:

Toorop

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
5
7 Temmuz tarihli genel bir sorun olduğunu belirten bir yazı buldum Hindistan kaynaklı bir haber sitesi benzeri bir sitede, ulaşabilirsiniz. Genel bir sorun varsa bir süre beklemeniz gerekecek. Eski sürümde sorun olmadığını söyleyenler de var, apkmirror gibi bir siteden birkaç sürüm öncesini kurarak deneyebilirsiniz. Kurarsanız Play Store üzerinden otomatik güncellemeleri kapatmayı unutmayın.

Son düzenleme:
Oyla:

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek