Soru Instagram da video kalitesi hak.

Oastra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oastra
Cihazım
Mi
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10.1.1.0
Telefon Modeli
Mi 8
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaslar Mi 8 telefon ile instagramda video izlerken ilk saniyede kaliteli goruntu varken hemen pesine video kalitesi cok kotu oluyor. Wifi veya mobil ag farketmiyor her videoda ayni sey. Videolar cok kalitesiz gorunuyor. Ornegi asagida ekliyorum. Bunun sebebi ne olabilir ve nasil duzeltilebilir?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

KaanKara

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan Kara
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
1
Redmi Note 6 Pro kullanıyorum aynı sorun bende de oluyor İnstagram tamamen sorunlu. Ekran görüntüsü atıyorsun kalite bozuluyor hikayeler taşıyor...

Oyla:

Karapapak25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mi8
Konular
0
Arkadaslar Mi 8 telefon ile instagramda video izlerken ilk saniyede kaliteli goruntu varken hemen pesine video kalitesi cok kotu oluyor. Wifi veya mobil ag farketmiyor her videoda ayni sey. Videolar cok kalitesiz gorunuyor. Ornegi asagida ekliyorum. Bunun sebebi ne olabilir ve nasil duzeltilebilir?
Ayni sorun bende de vardi az once instagrami guncelledim su an duzeldi.Bilginize

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Instagram ile xiaominin ortak sorunu bu,hemen hemen her xiaomi cihazda bu sorun mevcut,hala düzeltmeye dair bişey yapılmadı

Oyla:

Oastra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oastra
Cihazım
Mi
Konular
5
Cihaz donanim ve tasarim olarak gercekten harika. Yurtdisindan 2000 tl ye getirttim. Bu fiyata bu donanim asla. Ancak yazilim olarak bu kadar sikintili ve gelistirilmesine acik olacagini dusunmemistim. Pismanmiyim hayir ancak biraz zamana ihtiyac olacak sanirim. En basitinden nfc yi bile tek bir tus ile acip kapayamiyoruz. Arama tarihini ve gecmisini gormek icin bile arama ekraninda eksta menu acmak gerekiyor. Bu instagramda cabasi oldu..

Oyla:

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Valla hep öyle.Video izlerken normal ama video yüklediğimizde bir kalite düşüyor yani.İnstagram-Android arasındaki bir sorun bu.İosta böyle bişey yok.

Oyla:

Oastra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oastra
Cihazım
Mi
Konular
5
Hocam bende video izlerkende boyle ama. Mi 8 e geceli 2 hafta oldu. Daha oncede android kullaniyordum samsung ve lg olarak bir kere bile bu sekilde dusuk kalitede acmiyorlardi.

Oyla:

uysaltarik2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
mi 6
Konular
0
Mi 6 kullanıcısıyım ,instagram son güncellemesiyle beraber bu sorun xiaomi telefonlarda ortaya çıkmaya başladı ,programın yazılımıyla alakalı birşey eskiye dönücektir ama bi kaç güncelleme sonrası.

Oyla:

serkanelik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
mi13, mi8, mi6
Konular
6
Bende bi hafta 10 gun once farkettim oncesinde dikkatimi cekmemisti yada sorun yoktu.arastirdim ama nette bisey bulamamistim. gercekten can sıkıyo cihaz mi 6

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt