Soru İnstagram da story ile ilgili sorun

Sefa ghhj

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Acemi
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
4
Merhaba arkadaşlar şu an da mi 8 kullanıyorum mi 9 almayı düşünüyorum kısa süre içerisinde. Bir kaç kişide duydum instagramda story atarken videolarda donma fotoğraflarda kalitesizlik gibi şeyler duydum sizlere de sorayım dedim ne kadar doğrudur bi aydınlatırmısınız beni rica etsem

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Merhaba arkadaşlar şu an da mi 8 kullanıyorum mi 9 almayı düşünüyorum kısa süre içerisinde. Bir kaç kişide duydum instagramda story atarken videolarda donma fotoğraflarda kalitesizlik gibi şeyler duydum sizlere de sorayım dedim ne kadar doğrudur bi aydınlatırmısınız beni rica etsem
Hocam ben olsam mi 8'den mi 9'a geçmezdim ya bence mi 10'u bekleyin

Oyla:

Sefa ghhj

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Acemi
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
4
Biraz orası da var şu an fiyatı da 5000tl mi9 un nasıl yapsam kararsız kaldım gerçekten

Oyla:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam, instagram da yaşanan bazı sorunlar cihazlardan bağımsız, Android genelinde yaşanıyor. Instagram hizmetleri genelde IOS destekli geliştiriliyor :(

Oyla:
Üst Alt