Diğer İnstagram bilgilerim Güvende değil

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
arkadaşlar merhaba instagramda fake hesap açayım derken birde telefon numaramla kayıt olmuştum uzaktan bir arkadaşım beni arayarak fake hesap açtığımı tespit etti bunun nereden anlarım acaba o nerden bildi acaba benim fake hesap açtığımı eskiden instagram mobil uygulamasında giriş tercihlerinden telefon numarayı teyit ettirip hesap çıkıyordu ortaya şimdi çıkmıyor instagram gizlilik kuralı getirmiş acaba arkadaşım nereden anladı telefon numaramla fake hesap açtığımı

byersinx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
25
arkadaşlar merhaba instagramda fake hesap açayım derken birde telefon numaramla kayıt olmuştum uzaktan bir arkadaşım beni arayarak fake hesap açtığımı tespit etti bunun nereden anlarım acaba o nerden bildi acaba benim fake hesap açtığımı eskiden instagram mobil uygulamasında giriş tercihlerinden telefon numarayı teyit ettirip hesap çıkıyordu ortaya şimdi çıkmıyor instagram gizlilik kuralı getirmiş acaba arkadaşım nereden anladı telefon numaramla fake hesap açtığımı
hesap açarken telefon numaranızı kullanırsanız sizin numaranız kimin rehberinde kayıtlı ise ve o kişi instagramda kişiler ile senkronizasyonu açtıysa direk ona bildirim gider arkadaşınız XxX adı ile instagramda felan diye buradan anlamıştır

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
Hocam alakasi yok ne ihlali . Siz kayit olurken rehberinizde ki herkesin gormesine izin vermişsiniz mevcut ayarlardan iptal edebilirsiniz. Yıllardir Instagram kullanirim yillardir boyle. İnsta twitter face bilumum sosyal medya uygulamasinin işleyişi boyledir. Benim hepsinde rehbere erişim iptaldir

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
Hocam alakasi yok ne ihlali . Siz kayit olurken rehberinizde ki herkesin gormesine izin vermişsiniz mevcut ayarlardan iptal edebilirsiniz. Yıllardir Instagram kullanirim yillardir boyle. İnsta twitter face bilumum sosyal medya uygulamasinin işleyişi boyledir. Benim hepsinde rehbere erişim iptaldir
peki benim numaram karşı tarafta varsa ben şu mevcut rehberin onda görülmesini nasıl engelliyebilirim

Üst Alt