Sohbet İngiltere den One plus 7t pro getirmek

slayer34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
slayer34
Cihazım
yok
Konular
1
arkadaşlar herkese iyi geceler,

yakın zamanda arkadaşım ingiltere den gelecek ve ben ona bu telefonu getirtmek istiyorum, buna istinaden siz tecrübeli arkadaşlara bir kaç sorum olacak cevaplarsanız cok mutlu olurum

öncelikle internet de baktığımda sim free gibi şeyler yazıyor, sim free global vs versiyon mudur? amazon.uk da uk version olan modelleri de var bilmedigim icin kafam takıldı

telefon geldigi zaman boot kilidi acıp işlem vs yapmam gerekiyor mu? direk hattımı takıp kullanmaya baslayabılır miyim?

bolgesel olarak herhangi bir sıkıntı yasar mıyım? güncelleme kısmı ile ilgili bu sorum

nacizane bu konular ve daha bilmedigim detaylar ile ilgili beni aydınlatırsanız sevinirim simdiden herkese teşekkür ederim...

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Sim free versiyon almanız gerek. Çünkü bazı cihazlar sadece tek operatörde çalışacak şekilde çıkıyor yurtdışında.

OnePlus için bootloader kilidi var mı veya nasıl açılıyor, IMEI işi nasıl yapılıyor bilmiyorum ama cihazi Türkiye'ye getirdikten sonra her iki hat için de 4'er ay kullanım süresi var. Bu süre zarfında kullanabilirsiniz (bir IMEI kapadıktan sonra diğer girişe takmak şartıyla). Ama en iyi yöntem hemen IMEI atmaktır. Ki bu maksimum 8 ay sonunda IMEI atmanız gerekiyor.

slayer34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
slayer34
Cihazım
yok
Konular
1
verdiginiz bilgiler icin tesekkür ederim, imei atarak da kayıt ısı hallediliyor diye okumustum fakat boot kilidi vs kısmı acılıp mı guncelleme işlemleri yapılıyor acaba yoksa cihaz kendi kendine direk bütün güncellemeleri alıyor mu

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
verdiginiz bilgiler icin tesekkür ederim, imei atarak da kayıt ısı hallediliyor diye okumustum fakat boot kilidi vs kısmı acılıp mı guncelleme işlemleri yapılıyor acaba yoksa cihaz kendi kendine direk bütün güncellemeleri alıyor mu
OnePlus'ta IMEI atılınca güncelleme konusunda sorun olmuyor diye biliyorum. Bu konuyu OnePlus kullananlar cevaplarsa daha iyi olur.

IMEI işini pasaporta kayıtla da yapabilirsiniz ama baya bir pahalıya geliyor öyle. :)

slayer34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
slayer34
Cihazım
yok
Konular
1
imei isini kayıt ile cozmek cok sıkıntı olur getırmeye gerek kalmaz, vermıs oldugunuz bılgıler ıcın tesekkurler one plus kullanan arkadasların onerılerını beklıyorum

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Oneplus serisinden 3-4 telefon kullandım.
Kayıt meselesinde piyasadaki en sorunsuz telefonlardır.
çift sim ve orjinal şekilde kaydolur. herşey sorunsuz çalışır. bootloader vs. açmaya gerek de kalmadan hemde.
7T Pro oldukça güzel bir tercih. mavi rengini tavsiye ederim :)

slayer34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
slayer34
Cihazım
yok
Konular
1
teşekkür ederim kayıt işlemi nasıl yapılıyor one plus larda?

Üst Alt