Sohbet İnfinix note 30 hakkında fikir alabilirmiyim?

serdo21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
4
Merhaba İnfinix note 30 yurdışı sıfır 256/16 4700 e aldım adamın paraya ihtiyaç duyduğu için ucuz sattı sizce bu cihaz nasıl fikir alabilirmiyim?

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Merhaba İnfinix note 30 yurdışı sıfır 256/16 4700 e aldım adamın paraya ihtiyaç duyduğu için ucuz sattı sizce bu cihaz nasıl fikir alabilirmiyim?
Oyundan çok günlük işler için kullanacaksan problem yok ama helio serisi sosyal medyada gezinirken bile ısınıyor bir de şarj bazen 1 günü çıkaramayabiliyor ama o fiyata alınır mı başka seçenek yoksa alınır ama anlamadığım cihazın 256/16 lık versiyonu yok 256/8 var orada bir hata olmuş galiba. kamera da 2k çekim yapıyor orta seviye diyebiliriz. oyun oynamıyorsan sadece günlük işlerde kullanıyorsan işini görecek bir cihaz. ama bana kalsaydı alır mıydım infinix olduğu için almazdım arayüzün yavaş olduğunu düşünüyorum kasıyor hissiyatı veriyor bana ama almışsınız siz hayırlı olsun. güle güle kullanın.

ibrother

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
25
Bana kalırsa o fiyata göre çok güzel özellikleri var. Ben amoled dışında telefon kullanamıyorum. Resmen amoled bağımlısı olmuşum. Diğerlerini elime alınca renksiz cansız görünüyor. Hele telefonda film izleyince daha da belli oluyor. Telefonda film izlemek ayrı zevk zaten. Pro serisi bence daha iyi infinix note 30 un amoled her şeye yeter.

Üst Alt