indirme ayarı

• Konbuyu başlatan alipek
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 1K

alipek

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Red mi 3
Meslek
elektronik design
Konular
2
V8 de download yaparken sadece wifi den yapması için ayar nerede acaba? Eskiden "indirilenler" bölümünde ayarlar dan yapılıyordu ama V8 de göremedim?

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
V8 de download yaparken sadece wifi den yapması için ayar nerede acaba? Eskiden "indirilenler" bölümünde ayarlar dan yapılıyordu ama V8 de göremedim?

V8 ile Kitkat Sürümlerde Yok. En Azından Bendeki Telefonlarda Yok. Diğer Android Sürümlerde Bilmiyorum.
Çok şikayetten yada gereksiz olduğu düşünüldüğü için kaldırılmış olabilir. Çünkü çoğu kullanıcı bu ayarı bulamıyor ve mobilden indirme yapamıyordu. Bu şekilde internet seçim seçeneği olmadan indirme limiti sınırsıza alınmış oldu. Bence de dogru bir seçim olmuş. Ama bu ayar olup, default ayar olarak limitsiz seçilide olabilirdi.

alipek

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Red mi 3
Meslek
elektronik design
Konular
2
Ben katılmıyorum ama kaldırıldıysa da yapacak birşey yok. Boyutunu net bilmediğimiz dosya indirmelerinde mobilden yiyor. Keşke bu ayar kalsaydı. wait~~

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Ben katılmıyorum ama kaldırıldıysa da yapacak birşey yok. Boyutunu net bilmediğimiz dosya indirmelerinde mobilden yiyor. Keşke bu ayar kalsaydı. wait~~

Ama bu ayar olup, default ayar olarak limitsiz seçilide olabilirdi :)

Üst Alt