Diğer Indirdiğimiz Bootanmination'u Magisk Manager ile Aktarma

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Değerli MIUI Türkiye ailesi,

Hocalarımız değerli bootanimation paylaşımlarında bildiğiniz üzere Magisk Modülü olarak da indirme seçenekleri veriyorlar.

Kısaca Magiskten bahsedecek olursak, yazilimlarin işlem görmüş olan telefonumuzun rootlu olduğunu anlamaması ve işlem izni vermesi için bir köprü olarak özetleyebiliriz. (Bkz: Magisk Manager)

Anlayacağınız üzere bu işlemler de root edilmiş cihazlar için geçerli. Global Romlarda geçerli olacağını dusunmuyor, sadece Custom Rom kullanıcılarının denemesini rica ediyorum.

Peki bu Magisk Modülü olarak verilen açılış animasyonunu telefonumuza nasıl uyarlayacagiz?

1- Magisk Modül olarak sunulan Bootanmination'u telefona indiriyoruz.

(Bu konu anlatımında yine muhammed540 hocamın paylaşımı Yükleniyor açılış animasyonunu kullandım.)

2. Magisk Manager'ı açıyoruz.

(Custom Rom kullanıcısı iseniz telefonunuza indireceginiz Magisk versiyonları CraweL hocamın konusunda: Ana Başlık - Magisk Tüm Sürümler İndirme Bağlantısı )

3. Sol üstte üç çizgiye basarak Modüller e tıklıyoruz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

4. Modüllerde + Işaretine tıklayarak indirmiş oldugumuz Bootanmination'u seçiyoruz.

4. Seçtiğimiz modül işlenerek telefonumuza yüklenecek. Telefonumuzu yeniden baslatiyoruz.

Yeni Bootanimationumuz hayırlı olsun :)

1. Not: Indirdiğimiz Bootanmination .zip formatında olmalıdır. Eğer zip formatı ise ve "this zip is a not magisk module" uyarısı alıyor iseniz o dosya magisk kalıbına göre hazirlanmamistir. Bootanimation kalıbı hazırlamak isteyen hocalarımız CraweL hocamızın konusuna göz atabilir.

2. Eğer kendiniz bir kalıp hazırladı iseniz ve yine aynı hatayı alıyor iseniz konu içerisindeki düzenleme alanlarına dikkat ederek tekrar düzenleme yapınız ve mümkün ise telefondan değil, bilgisayardan yapınız.

Deneme inisiyatifi size ait olup,oluşabilecek bozukluklardan şahsım ve miuiturkiye.net sorumlu tutulamaz.

Keyifli Forumlar!

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek