MIUI 12.5 İndia rom

mumei

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
İsg
Konular
19
Rom dağıtılmaya başlandı fakat indirmeye başladığında o kadar yavaş indiriyordu ki iptal ettim :). Sonra tekrar indirmek istediğimde hata verdi. Telefonu resledim belki düzelir diye tamamen gitti :). Şimdi güncelleme alamıyorum. Sorun ne ve nasıl düzeltirim.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
İndirmeden vazgeçerseniz, uzun süre beklerseniz güncelleme sizden çekiliyor ve sıradaki kullanıcıya sunuluyor. Arada kontrol etmeye devam edin, mutlaka görünecektir.

mumei

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
İsg
Konular
19
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İndirmeden vazgeçerseniz, uzun süre beklerseniz güncelleme sizden çekiliyor ve sıradaki kullanıcıya sunuluyor. Arada kontrol etmeye devam edin, mutlaka görünecektir.
Bu kadar yavaş indirmesinin bir sebebi var mı? 2 saatten fazla bekledim ama %21 oldu :). + Tekrar gelmezse c.mi den indiririm yada herhangi bir linkden.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Bu kadar yavaş indirmesinin bir sebebi var mı? 2 saatten fazla bekledim ama %21 oldu :). + Tekrar gelmezse c.mi den indiririm yada herhangi bir linkden.
Sizin ağınızdan olabilir, sunuculardan kaynaklı olabilir, sizin ağınız ile sunucu arasında bağlantı gecikmesi olabilir. Bolca neden olabilir hocam. :D

mumei

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
İsg
Konular
19
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sizin ağınızdan olabilir, sunuculardan kaynaklı olabilir, sizin ağınız ile sunucu arasında bağlantı gecikmesi olabilir. Bolca neden olabilir hocam. :D
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
sol üstte hız göstergesi mevcut ama hep bu şekilde :) sunuculara suçu atacağım :)

Üst Alt