Soru incehesap.com güvenilir mi?

delibalta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi5
Konular
32
Arkadaşlar bi aile dostumuz telefon bakıyor bende ısrarla mi 6 yı önerdim oda beğendi ve almak istiyor internet alışverişinde pekte bilgisi yok yanlız sadece taksitle alabileceğini söyledi ben mi 5 telefonumu hepsiburada sitesinden almıştım ve hiçbir sorunu yoktu ama orasıda taksit yapmıyor cepporttada stoklarda yok sanırım şuanda bulabildiğim taksit yapan incehesap sitesinde var bu site hakkında olumsuz bi tecrübeniz veya bilginiz varmıdır tavsiye edermisiniz cihazın linki bu;

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
Güvenilir bir sitedir. Donanımhaberin donanım sponsorudur, bir çok twitch yayıncısının sponsorudur. Bazı markaların ithalatcısıdır ve sık sık sosyal medya hesaplarından hediye kampanyaları yapıyorlar.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
telefonu aldınız mı acaba durum nedir

aknakn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Akın
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Siteleyle ilgili tecrübelerim kötüydü.Birçok defa ikinci el yada teşhir ürünleri sıfır olarak sattığını gördüm.Aldığım sıfır ssd nin üzerinde kocaman bir çizik vardı.Klavye aldığımda kutusu açık poşeti yırtık şekilde gelmişti.Başka alışveriş yapanlardan da böyle durumla karşılaşanlar vardı.Televizyon telefon vs...Ama belki şimdi daha bu sorunlar yoktur ya da tesadüf olabilir bilemeyeceğim.

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
9ay önce gg üzerinden babama oldukça uygun fiyata k6 note almıştıım gayet güsel ambalajlanmış olarak geldi hiç sıkıntı olmadı. Bn memnun ksldım

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Gayet düzgün bir site iki telefon sipariş ettim ikisinde de problem vs olmadı aynı gün kargoya verildi müşteri temsilcileri de ilgili ve düzgün çalışıyorlar

Üst Alt