Çözüldü inat tv root hatasını nasıl çözebilirim?

phvxius

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serdar duran
Cihazım
xiaomi mi 9 se
Konular
3
inat tv uygulamasını açtığımda ekteki gibi bir mesaj geliyor. bu sorunu nasıl çözebilirim?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

nasre69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ersan
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
5
Arkadaşlar ben sorunu şu şekilde çözdüm bu kesin çözüm Google Play'den virtual Android uygulamasını indirip kurun sanal Android oluşacak bunun içine inat box kurun sorunsuz çalışacaktır

Oyla:

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Arkadaşlar ben sorunu şu şekilde çözdüm bu kesin çözüm Google Play'den virtual Android uygulamasını indirip kurun sanal Android oluşacak bunun içine inat box kurun sorunsuz çalışacaktır
Her Rom' da ve sürümde meydana gelmiyor bu durum. Rom' dan Rom' a, sürümden sürüme değişiyor. Bazılarında Rootu kaldırın diye mesaj vermiyor, bazılarında ise veriyor. Bu sorunun kesin bir çözümü mutlaka vardır, ancak şu anda bilemiyoruz. İnternette araştırmak gerekiyor...

Oyla:

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Her Rom' da ve sürümde meydana gelmiyor bu durum. Rom' dan Rom' a, sürümden sürüme değişiyor. Bazılarında Rootu kaldırın diye mesaj vermiyor, bazılarında ise veriyor. Bu sorunun kesin bir çözümü mutlaka vardır, ancak şu anda bilemiyoruz. İnternette araştırmak gerekiyo

Her Rom' da ve sürümde meydana gelmiyor bu durum. Rom' dan Rom' a, sürümden sürüme değişiyor. Bazılarında Rootu kaldırın diye mesaj vermiyor, bazılarında ise veriyor. Bu sorunun kesin bir çözümü mutlaka vardır, ancak şu anda bilemiyoruz. İnternette araştırmak gerekiyor...
Her ne kadar '' nsdre69 '' isimli arkadaş sorun çözüldü diye yazmış olsa da sorun devam ediyor, önerdiği play store' deki '' virtual android '' uygulaması a13' e kurulmuyor, arıza veriyor.

Oyla:

makinist38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aho
Cihazım
Mi9t
Konular
0
Arkadaslar magisdiks islemini yaptiktan sonra inat tv uygulama ayarlarina girin tum verileri temizleyip tekrar acin.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-03-12-15-20-50-507_com.miui.securitycenter-edit.jpg
    Screenshot_2023-03-12-15-20-50-507_com.miui.securitycenter-edit.jpg
    250,5 KB · Görüntüleme: 8
Oyla:
Üst Alt