Yardım İnanılmaz galeri sorunu!!

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Sanırım 1 hafta önce falan güncelledim telefonu, 9.5.3 sürümüne. Ama son 1-2 gündür galeri uygulamasında sorun yaşıyorum, arkadaşım WhatsApp'tan fotoğraf gönderiyor, uygulama içinde bir sorun yok, ama telefonun galeri uygulamasından bakınca fotoğrafın neredeyse tamamı siyah beyaz oluyor, bu sorun her fotoğrafta da olmuyor bazılarında nedense, güncellemeden kaynaklı olabileceğini düşünerek tekrar MIUI'ın eski sürümlerinden birisine OTA'dan dönmeye çalıştım fakat hata veriyor, eski sürüme de dönemiyorum, galeri hatasından bir görüntüyü şöyle paylaşayım. Bu sorunla karşılaşan, çözümünü bilen veya eski sürüme nasıl dönebileceğim hakkında bilgisi olan olursa çok sevinirim.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Skorpi harunserefli üstadlar bu sorun güncellemeden mi kaynaklıdır acaba? Son güncellemeden önce böyle bir hata yoktu, WhatsApp uygulamasını sildim geri yükledim, galerinin cache'lerini sildim, telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm ama değişen bir şey yok, sorunun aynısını yaşayan kullanıcılardan örneklerde var.

Eğer sorun güncellemeden kaynaklıysa MIUI'ın eski sürümlerinden birisine dönmek istiyorum, lakin hangi sürüm daha stabil bilmiyorum, sorunları minimize edilmiş, batarya performansı daha optimize bir MIUI sürümü söyler misiniz? Şu an da Global - Stabil V9.5.3.0 sürümündeyim.

Oyla:

Serkan.06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 6
Konular
4
şimdi bir kaç deneme yaptım herhangi bir sorun yok. bende 9.5.3 kullanıyorum.quickpic gibi farklı bir uygulamada dene bakalım durum aynımı.

Oyla:

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
şimdi bir kaç deneme yaptım herhangi bir sorun yok. bende 9.5.3 kullanıyorum.quickpic gibi farklı bir uygulamada dene bakalım durum aynımı.
Maalesef aynı hocam, bu nasıl bir hatadır çözemedim, sürümler de aynı ama hangi farklılıktan yada eksiklikten dolayı böyle bir sorun oluyor anlamadım.
[doublepost=1524649147,1524648737][/doublepost]Serkan.06 hocam fotoğrafa Google Fotoğraflar uygulamasından bakınca düzgün gözüküyor herhangi bir sorun yok, ama telefonun kendi galeri uygulamasından bakınca yarısı siyah beyaz oluyor. Büyük ihtimal güncellemeden kaynaklı bir sorun.

Oyla:

Serkan.06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Maalesef aynı hocam, bu nasıl bir hatadır çözemedim, sürümler de aynı ama hangi farklılıktan yada eksiklikten dolayı böyle bir sorun oluyor anlamadım.
[doublepost=1524649147,1524648737][/doublepost]Serkan.06 hocam fotoğrafa Google Fotoğraflar uygulamasından bakınca düzgün gözüküyor herhangi bir sorun yok, ama telefonun kendi galeri uygulamasından bakınca yarısı siyah beyaz oluyor. Büyük ihtimal güncellemeden kaynaklı bir sorun.
başka yaşayan arkadaş yok sanırım kimse cevap vermemiş kardeşim.9.5.3 sürümüne 9.3.2 denmi geçtin?zira bir hayli sorunlu bir sürümdü.ben 9.2.2 ye geri dönmüştüm.sonra direk 9.5.3 e geçtim.cihazının içinde önemli bilgin yoksa ve bl kilidin açıksa romu indirip flash tool ile sıfırdan kurulum denenebilir ama başka arkadaşlardan da cevap bekle istersen.

Oyla:

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
başka yaşayan arkadaş yok sanırım kimse cevap vermemiş kardeşim.9.5.3 sürümüne 9.3.2 denmi geçtin?zira bir hayli sorunlu bir sürümdü.ben 9.2.2 ye geri dönmüştüm.sonra direk 9.5.3 e geçtim.cihazının içinde önemli bilgin yoksa ve bl kilidin açıksa romu indirip flash tool ile sıfırdan kurulum denenebilir ama başka arkadaşlardan da cevap bekle istersen.

Hocam tam hatırlamıyorum geçiş yaptığım sürümü ama V8 sürümlerinden birisiydi sanırım, bl kilidini 2 gün önce açtırmak için Xiaomi'nin sitesindeki formu doldurdum, dün telefona kilitle ilgili mesaj geldi, miflash unlock tool programıyla kilidi kaldırmaya çalıştığım da 58 saat sonra tekrar denememi söyleyen bir hata mesajıyla karşılaştım, dediğiniz gibi diğer mesajları da bekleyeyim forum üyelerinden, olmadı 3 gün sonra bl kilidini açınca rom ile sıfırdan kurulum yaparım, teşekkür ederim mesajınız için.

Oyla:

Serkan.06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 6
Konular
4
ev
Hocam tam hatırlamıyorum geçiş yaptığım sürümü ama V8 sürümlerinden birisiydi sanırım, bl kilidini 2 gün önce açtırmak için Xiaomi'nin sitesindeki formu doldurdum, dün telefona kilitle ilgili mesaj geldi, miflash unlock tool programıyla kilidi kaldırmaya çalıştığım da 58 saat sonra tekrar denememi söyleyen bir hata mesajıyla karşılaştım, dediğiniz gibi diğer mesajları da bekleyeyim forum üyelerinden, olmadı 3 gün sonra bl kilidini açınca rom ile sıfırdan kurulum yaparım, teşekkür ederim mesajınız için.
evet bl kilidi için başvuru yapınca 3 gün beklemek gerekiyor maalesef.aynı durumu bende yaşadım.yeni aldığım cihazı 2 iş olmasın diye kullanmadım bu yüzden.süre dolunca atış serbest :)

Oyla:
Üst Alt