Soru İMEİ'yi kendim yazabilirmiyim? İmei yazmak zor mu?

pixelnouma

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nouma
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Evo X Pixel Android 13
Telefon Modeli
Note 10 Pro Max Sweetin
Bootloader Kilidi
Açık
Note 10 Pro Max sweetin cihazımda şuan Evo X A13 kullanıyorum. Şuanda kayıtsız 4 aylık süreyi kullanıyorum, Süre bitmeden imei yapmak lazımmış ve bunu kendim yapmak istiyorum.
Duyduğum kadarıyla İMEİ yapan yerler Global rom kurup güncelleme ve sıfırlama yapmamamızı söylüyorlar.
Fakat ben EU ROM veya Pixel Tabanlı rom'ları İmei bir şekilde kullanmak istiyorum, İMEİ Listesine baktığımda bu modelin Tek hattın yazılım ile 2 hattın donanım ile kayıt olduğunu gördüm.
Cihazın arkasını açtırım donanımına elletirmek istemiyorum, Tek Hat yazılımlı imei ile farklı rom'lar kullanabilirmiyim? veya MİUİ A12 EU Rom'un üzerine İMEİ Yazabilirmiyim?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
''Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayardan modem dosyası kurulmalıdır. Kamera ve sensör sorunları oluşabilir. Sıfırlama TWRP üzerinden yapılmalıdır.
Donanımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlamada sorun yoktur''

Üstteki yazıdan da anlaşılacağı üzere yazılımsal olarak işlem yapıldığında bazı sorunlar yaşamanız olası. En sağlıklısı, güvenilir bir yerde donanımsal olarak yapılması. Eğer ille' de yazılımla yaptıracağım diyorsanız, her güncelleme sonrası modem kurmalısınız ve doğacak sorunları göze almalısınız.

Oyla:
Üst Alt