Yardım IMEI Unkown Hatası, Orijinale Nasıl Dönerim?

m.menguc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Xiaomi RedMi Note 10 Pro (sweet) bir cihazımız var. Daha önceden imei repair işlemi yapılmış. Eşim kullanıyordu. Sanırım yanlışlıkla güncelleme yapmış ve recovery ekranına sürekli gelince menüleri kurcalayıp format atmış. Cihaz açılmıyordu. Ben modem dosyası atıp açtım fakat format attığı için imeiler uçmuş. EFS yedeğimiz yok çünkü daha önce repair işlemini yapan kişi telefoncu. Orijinal ROM ile flashlandığı zaman orijinal imeilerin geldiğini okudum fakat ben sanırım twrp ile flashladığım için gelmedi. Şimdi tekrar MiFlash ile deneyeceğim. Bu işin çözümü nedir?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
efs yedek olmadıkça orjinal imeiler gelmez o kısım bilgi kirliliği. Cihazınıza yeniden imei işlemi yapılması gerekli. Biz uzak bağlantı ile destek verebiliriz..

m.menguc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
efs yedek olmadıkça orjinal imeiler gelmez o kısım bilgi kirliliği. Cihazınıza yeniden imei işlemi yapılması gerekli. Biz uzak bağlantı ile destek verebiliriz..
kendim imei repair işlemi yapıyorum fakat cihaz içerisinde imei olmadığından sanırım qcn builder ile işlem yapamıyorum. yapsam da cihaza atamıyorum.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
kendim imei repair işlemi yapıyorum fakat cihaz içerisinde imei olmadığından sanırım qcn builder ile işlem yapamıyorum. yapsam da cihaza atamıyorum.
aynen formatta o bloklar silindi. board id ye uygun arşivden düzenlenecek..

Üst Alt