• Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.

Yardım İmei sorunu mi 6X

Emirfurkan06

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Emir furkan
Cihazım
Xiaomi mi 6x
Ben bir buçuk aydır mi 6x kullanıyorum ve oyunlarda ping çok yüksek oluyordu sonra türk telekom online işlemler uygulamasından 4.5 g cihaz desteği olmadığını gördüm. Benim telefonu aldığım yer bana pasaport kayıtlı olduğunu söylüyordu ama telefona casper bi telefonun imei ni girmiş. Bu durumda ne yapmalıyım bilgisi olan yazabilir mi

MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrahhazoglu

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
emrah
Cihazım
xiaomi 6x
Hocam aldığın satıcıya Ulaş 4.5 g olan bir ımeı atsınlar ama imeileri senin bulman gerekiyor yada yapabilirsen trwp yükle super su rootla sonra YouTube da snapdragon ımeı atma diye ara karşına gelecektir .

Emirfurkan06

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Emir furkan
Cihazım
Xiaomi mi 6x
Hocam aldığın satıcıya Ulaş 4.5 g olan bir ımeı atsınlar ama imeileri senin bulman gerekiyor yada yapabilirsen trwp yükle super su rootla sonra YouTube da snapdragon ımeı atma diye ara karşına gelecektir .
Super su dışında atılamıyor mu. şu an magisk ile rootlu da

MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrahhazoglu

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
emrah
Cihazım
xiaomi 6x
Telefoncu arkadaşlar fastboot modda rootsuz bile atıyorlardı bize göstermiyor bende senin gibiydim gittim değiştirmek istiyorum dedim 5dk hallettiler ama bana ekrana baktırmadılar

syprinus

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Tolga
Cihazım
Mi 5S 4/128
Bende de aynı sorun var,mi 5s ilk çıktığında almıştım kayıtlı diye bir gm discovery imei atmışlar,hali ile hattın takılı olduğu cihaz da sistemde gm discovery göründüğü için 4.5g desteklenmiyor ve hatta 4.5g kaydı yapılamıyor,bende hattı 4.5g destekleyen bir cihaza takıp müşteri hizmetlerini arayıp o cihaz için 4.5g kaydı istedim,sonra yine kendi telefonuma taktım şuan 4.5g aktif bir sıkıntım yok.İmei yoluna gitmeden deneyebilirsiniz. (kullandığım operatör TurkTelekom)

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!