Soru İmei sorunsalı hk.

shichibukai

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
6.0
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
3
Merhaba bir kaç sorum olucak bilgi kirliliği olmaması adına açıyorum. Net olarak açıklayabilecek arkadaşlardan cevap bekliyorum

1. Redmi note 11 modellerinin hangilerini imei atılabiliyor ? Hangi modelin imei atılabileni alınmalı ?
  2. İmei atılmış olanların iki türlüsü var sanırım direnç (direnç olması durumunda ileride yaşanabilecek fiziki problemler) ve yazılımsal olarak değişim yapılabilen bunlardan hangisi daha mantıklı ? OTA üzerinden güncellenebilecek imei sıfırlanması yada güncelleme kapama sorunu olmayan yöntem hangisi.
  3. Olası sıfırlama veya yeniden kurmak gerekirse imei problemi oluşturmayacak olan yöntem hangisi ?
  4. Yeni sistemde 2 yıl içerisinde sinyal alınamayan telefonların imeileri kapanması sorununa karşı imei değiştirmek yeterli olur mu ?
Yanıt vericek arkadaşlara şimdiden teşekkürler var ise başka tavsiyeniz iletebilirsiniz.(Aynı fiyat bantlarında farklı modeller vs)

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
redmi note 11 pro 4g olan model mtk g96 işlemcili cihaz dirençle işlem yapılıyor ama direnç sadece sökülüyor yerine bir direnç takılmıyor yanlış yapma veya cihazla oynama çok daha az sorun çıkacagını sanmıyorum güncelleme veya sıfırlamayla gitmeyecektir aynı olaylar

redmi note 11
redmi 10 c
poco f3
bunlar içinde geçerli bunların içinde çok fazla oyunla işiniz yoksa tavsiyem redmi 10c 4-128 olanıdır işlemcisi yeni pili çok daha iyi kullanacaktır oyun vs sürekli kullanılacaksa redmi note 11 pro olabilir
bu işlem en basit tamircinin bile yapabilecegi işlemler oldugu için söylüyorum yoksa direnç degişimini düzgün yapılan cihazlarda da bir sorun çıkacagını sanmıyorum misal 11 t pro

Üst Alt