Yardım IMEI Sonrası

pro11_osman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
pro11
Konular
4
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

redmi note 11 pro 4g IMEI attırdım eski sürümü yükledi güncelleme yapamıyorum telefon konuşmalarında sık sık kesintiler oluyor ne yapmam lazım lütfen yardım acil
(Bu yüklüydü ; Redmi Note 11 Pro 4G Global Stable V13.0.5.0.SGDMIXM android 12 ) - MIUI 13 V 13.0.11.0 RGDMIXM android 11 yüklendi

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
imei yapan arkadaş direnç ile mi işlem yaptı yoksa yazılım ile mi? ayrıca size güncelleme yapmayın diye de söylemiş olması gerekir eğer yazılım ise.
Eğer yazılım ise güncelleme sonrası imei numaralarınız gitmiş olabilir bu yüzden tekrar işlem yapılması gerekir. dikkat edin kediniz birşeyler ile uğraşıp bootloader kilidini kilitlemeyin.

bir kullanıcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
hocam geçmiş olsun.

pro11_osman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
pro11
Konular
4
imei yapan arkadaş direnç ile mi işlem yaptı yoksa yazılım ile mi? ayrıca size güncelleme yapmayın diye de söylemiş olması gerekir eğer yazılım ise.
Eğer yazılım ise güncelleme sonrası imei numaralarınız gitmiş olabilir bu yüzden tekrar işlem yapılması gerekir. dikkat edin kediniz birşeyler ile uğraşıp bootloader kilidini kilitlemeyin.
yazılım ile atıldı güncellemeler kapandı yeniden imeil atıldı

pro11_osman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
pro11
Konular
4
redmi note 11 pro 4g imeil attırdıktan sonra telefonla konuşurken karşı tarafa giden ses sık sık kesiliyor ve cazırtılı gidiyor sorun nedir nasıl düzeltilir yardım edebilecek arkadaşlar cevaplayabilirmi

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
16
redmi note 11 pro 4g imeil attırdıktan sonra telefonla konuşurken karşı tarafa giden ses sık sık kesiliyor ve cazırtılı gidiyor sorun nedir nasıl düzeltilir yardım edebilecek arkadaşlar cevaplayabilirmi
modem dosyanızda sıkıntı var anlaşılan bu modele ait başka stabil çalışan bir modem dosyası bulunup onunla imei repair işleminin tekrarlanması gerekiyor.
ayrıca o modelde direnç kırma yöntemi yapılmamış ise bu tip hatalar çok sık olacaktır onu bir kontrol ettirin o yüzdende olur böyle sorunlar.

pro11_osman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
pro11
Konular
4
modem dosyanızda sıkıntı var anlaşılan bu modele ait başka stabil çalışan bir modem dosyası bulunup onunla imei repair işleminin tekrarlanması gerekiyor.
ayrıca o modelde direnç kırma yöntemi yapılmamış ise bu tip hatalar çok sık olacaktır onu bir kontrol ettirin o yüzdende olur böyle sorunlar.
direnç kırma işlemi yapılırsa sorun çözülürmü direnç kırma nın ne gibi iyi yönleri ne gibi kötü yönleri var

Shahowhogfer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Bir kere IMEI atılmış cihaza bir daha IMEI atilabiliyor mu

Üst Alt