Yardım İmei sonrası güncelleme

cilgin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
3
Merhabalar.. Redmi not 10 pro aldık arkadaşın çocuğuna.. satıcı ilk 3 ay bir yuvayı sonraki 3 ay da diger sim yuvasını kullanın 6 ay sonra gelin imei atarız demişti.. 6 ay sonunda imeii atıldı ama imei attıktan sonra şarj hızlı tükenmeye başladı.. kamera takılıp kalıyordu.. şarj da almıyordu.. tekrar götürdük yine yazılım attığını söyledi ama öncesinde de uyardı ... " sakın güncelleme yapmayın yoksa telefon çöp olur " demişti.. Gerçekten öyle mi ? Sonrasında yine telefon sorun çıkarmaya başladı.. hafta sonu tekrar götüreceğiz ... Gerçekten güncelleme yaparsak telefon çöp mü olur ? Ve bu arkadaşın attığı yazılımlarda mı sıkıntı var yoksa telefon mu sıkıntılı bir telefon ? Daha önce bana Mİ 10T telefonum içinde güncelleme gelirse yapmayın denmişti ben gelen her güncellemeyi yapıyorum ( 12,5,8 en son ) sıkıntı çıkmadı henüz.. bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim..

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
belirli bir işlenemden sonra güncelleme olur aksi taktirde recovery de kalır

cavemin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
2
güncelleme sonrası modem i tekrar flashlaman gerekir.

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Merhabalar.. Redmi not 10 pro aldık arkadaşın çocuğuna.. satıcı ilk 3 ay bir yuvayı sonraki 3 ay da diger sim yuvasını kullanın 6 ay sonra gelin imei atarız demişti.. 6 ay sonunda imeii atıldı ama imei attıktan sonra şarj hızlı tükenmeye başladı.. kamera takılıp kalıyordu.. şarj da almıyordu.. tekrar götürdük yine yazılım attığını söyledi ama öncesinde de uyardı ... " sakın güncelleme yapmayın yoksa telefon çöp olur " demişti.. Gerçekten öyle mi ? Sonrasında yine telefon sorun çıkarmaya başladı.. hafta sonu tekrar götüreceğiz ... Gerçekten güncelleme yaparsak telefon çöp mü olur ? Ve bu arkadaşın attığı yazılımlarda mı sıkıntı var yoksa telefon mu sıkıntılı bir telefon ? Daha önce bana Mİ 10T telefonum içinde güncelleme gelirse yapmayın denmişti ben gelen her güncellemeyi yapıyorum ( 12,5,8 en son ) sıkıntı çıkmadı henüz.. bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim..

Fastboot üzerinden güncelleme yapmayın recovery dosyası ile recovery den güncelleme yapın twrp den yapılan güncelleme sorun yaratmıyor diye biliyorum. sorun olursa bu modem dosyasıda elinizin altında bulunsun twrp den flashlayın...

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Hızlı şarj tüketimi sim1 modemin sürekli şebeke aramasından IMEI olmadığı için bağlanmadı için şarjı hızlı yer.
Yanlış işlemle repair yapılmış diğer deyişle hocam.
Repair yapılırken doğru şekilde yapılırsa sim1 modem uyku modunda kalıyor.
Yanlış yapıldığı taktirde sürekli şebekeye bağlanmaya çalışırak hızlı şarj yiyor

Bmurat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Note 8 pro
Konular
2
Note 10 pro kullanıyorum imei repair den sonra güncelleme yaptım acılmadı, sonra modem dosyası yazdırdım acıldı.
Şu an MIUI 13 yüklü Endonezya room, sedece gece modu pembe ,onun dışında sıkıntı yok şimdilik .
Güncelleme leri ota dan yaptım hep.

cavemin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
2
13 stable versiyonu yükleyince kamerada ne olursa olsun güzelleştirme yapıyor çekilen fotolara. ayrıca resimleri baya dandik çekiyor. bu sorunu yaşayan varmı başka ?

cilgin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tşk ederim yanıtlanırız için yanlız anlattıklarınıza çok yabancıyım... hiç duymadığım kelimeler var :) kendimi o kabiliyette hissetmiyorum malesef.... güncellemeden kullanacak o zaman ? ya da satıp başka birşey alacak ? burada uzaktan yardım eden arkadaşlar varmış.. onlar halledebilir mi peki ?

Ademg23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem GVRCN
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
29
hocam şunu bilmeniz lazım o telefon kolay kolay çöp olmaz telefoncu arkadaş sizi biraz korkutmuş siz yine de onun uyarılarını dikkate alın tabi o size olur yolu ile anlatmış saygılar

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular