Yardım IMEI Silme Yeniden Yazma

enesphp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.5.8.0 (RGGMIXM)
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba, elimde ki cihazım bir dönem çalınmıştı dün tekrar buldum, cihazı kullanabilmek için başka bir IMEI atmışlar.

Şuan cihazda sadece 1 adet sim2 IMEI gözükmekte.

aşağıda ki konuyu aynen denedim ancak işe yaramadı, Şuan varolan 1 imei de silsem tekrar bu işlemi denesem sizce olur mu ?

Yada tüm bunlardan bağımsız eski imei ve seri numarasını tekrar cihaza nasıl yazabilirim ücretli-ücretsiz nasıl yardım alabilirim ?

Proloader

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Promechanic
Cihazım
mi 10t
Konular
4
Note 8 prolarda çift sim yazılabilir Pandora ve chimera yazıyor email numaralarınızı biliyorsanız forumun teknisyen arkadaşlaımızdan destek alabilirsiniz

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
önceki konunuzada cevap vermiştim. Orjinal nvram yedekleriniz yoksa sadece sim2 ye imei atılır. çift hat kayıt olması için direnç değişimi yapılması gerekli.. Bilgisayarınız varsa uzak bağlantı ile hallederiz. sim2 kayıtlı güncelleme alacak şekilde kayıt olur..

Oyla:

enesphp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
2
m yedekleriniz yoksa sadece sim2 ye imei atılır. çift hat kayıt olması için direnç değişimi yapılması gerekli.. Bilgisayarınız varsa uzak bağlantı ile hallederiz. sim2 kayıtlı güncelleme ala
preloader hocam box lar ile olabileceğini söylüyor ?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
preloader hocam box lar ile olabileceğini söylüyor ?
hiç imei atılmamış olsaydı olurdu. Çift yapılır güncelleme yapmadan kullanılırdı. Şuanda cihazınız imei atılmış cihaz statüsünde olduğu için olmaz. Dediğim gibi direnç değişimi şart artık çift istiyorsanız..

Oyla:

bir kullanıcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
Bu yüzden yedek çok önemlidir

Oyla:

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
16
orjinal qnc dosyanız ve eski imeiler elinizde yoksa geri dönmeniz imkansız diyebilirim ama o telefona çift hat imei repair işlemi yapılıyor diye hatırlıyorum bu konulardan anlıyorsanız düzeltmeyi deneyebilirsiniz ama anlamıyorsanız hard yada soft brick etme riskiniz var ücretli destek almanızı yada bir telefoncuya gidip çift sim imei repair yapmasını isteyebilirsiniz direnç atılarak 2 sim aktif edilen bir modelse işiniz dahada zorlaşır direnç değişimi gerekir iyi forumlar.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
orjinal qnc dosyanız ve eski imeiler elinizde yoksa geri dönmeniz imkansız diyebilirim ama o telefona çift hat imei repair işlemi yapılıyor diye hatırlıyorum bu konulardan anlıyorsanız düzeltmeyi deneyebilirsiniz ama anlamıyorsanız hard yada soft brick etme riskiniz var ücretli destek almanızı yada bir telefoncuya gidip çift sim imei repair yapmasını isteyebilirsiniz direnç atılarak 2 sim aktif edilen bir modelse işiniz dahada zorlaşır direnç değişimi gerekir iyi forumlar.
Cihaz mtk işlemcili qcn dosyası olmaz.

Oyla:

Proloader

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Promechanic
Cihazım
mi 10t
Konular
4
hiç imei atılmamış olsaydı olurdu. Çift yapılır güncelleme yapmadan kullanılırdı. Şuanda cihazınız imei atılmış cihaz statüsünde olduğu için olmaz. Dediğim gibi direnç değişimi şart artık çift istiyorsanız..
Kusura bakmayın ben orayı atlamışım cihaza daha önce işlem yapılmış 😁

Oyla:
Üst Alt