İpucu IMEI Silinen ve Silinmeyen Durumlar (Snapdragon İşlemci Kullanan Cihazlar İçin)

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
Redmi note 8 pro da da repair sonrasi 2 kez hard reset sonrası IMEI de sorun olmadı bilginize.

emre velet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
her daim
Cihazım
note 7
Konular
1
HOCAM twrp veya ne yapıldı tam anlamam ama ihracatcı garantili redmi note 7 almıştım ilk çıktıgında ve güncellemeler sonrası hafıza kullanımının artması konusunda sıfırlama çözüm bahsi geçtiğini gördüm formlarda cihazım klon ımeı sıfırlama işlemi yapsam herhangi bir problem yaşarmıyım yardımcı olursanız sevinirim :)

kryaldmr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
2
Selamlar, iyi akşamlar. Forumda yeniyim, yeni bir cihaz geçti elime. Redmi Note 9S. Cihazım spot, MIUI veya Android güncellemesi yaptığım zaman ımeı patlar mı? Bir de ayarlar kısmından sıfırlama yaptığım zaman ımeı patlar mı? Teşekkürler.

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
Selamlar, iyi akşamlar. Forumda yeniyim, yeni bir cihaz geçti elime. Redmi Note 9S. Cihazım spot, MIUI veya Android güncellemesi yaptığım zaman ımeı patlar mı? Bir de ayarlar kısmından sıfırlama yaptığım zaman ımeı patlar mı? Teşekkürler.
güncellemede sorun yaşamazsın evet resetleme olayını sadece twrp üzerinden yapmanı öneririm o model de denemedim ama patlama ihtimali yüksek.

kryaldmr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
2
güncellemede sorun yaşamazsın evet resetleme olayını sadece twrp üzerinden yapmanı öneririm o model de denemedim ama patlama ihtimali yüksek.
Teşekkürler, Android 11 güncellemesi gelecek bir müddet sonra güncellemeyi yapınca gider mi peki ımeı?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

MTK işlemcili cihazlarda sıfırlama ile IMEI silinmez.

Sayfa 4.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek