İpucu IMEI Silinen ve Silinmeyen Durumlar (Snapdragon İşlemci Kullanan Cihazlar İçin)

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 11T PRO
Meslek
makine mühendisi
Konular
14

Maygel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muammer
Cihazım
mi note 10
Konular
0
power+ ses açmadan sıfırlama yaptım imei gitti ne yapabilirim. imei kaydı yaptırmıştım.

Bybn35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9 se
Konular
1
Bende şimdi note 8 pro 8/128 var hem sim hem hafiza kartı olan modelden.Simdi bunda hem sim hemde hafıza kartını aynı anda kullanmak için nasıl bir işlem yapılması gerek.Genellikle ikinci sim kapanmıyor diyenler var.
2. Sim karti kullanabiliyorsunuz o yuzden sd kart ve sim ayni anda takamiyorsunuz..

gerenimo57

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Ben mi 9t pro cihazıma IMEI kendim atmıştım bir kaç ay önce bugün IMEI kayıtlı değil 2 ay kaldı gibi mesaj geldi. Sonra IMEI kontrol ettim cihazın orijinal imesi e o zaman benim.attigim ki attığım da gözümle görmüştüm yeni IMEI nosunu, IMEI nerede. Neden ve nasıl silindi. Twrp üzerinden rom yüklemek tek başka bir şey de yapmadim, hard resetmis flash ile rom yükleme imiş hiç bir şey yapmadım.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pilgrimage

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alper
Cihazım
iphone
Konular
1
Redmi Note 8 ve Pro'da Güncelleme Ota üzerinden almıyor anladım kadarı ile (imei repair yapıp twrp var ise ) o zaman Güncellemeyi kapatmamız lazım doğru mu anladım.note 8 / pro kullanalar imei repair sonrası 4.5g 'de herhangi bir kopma vs sorunu veya herhangi bir sıkıntı oluyor mu ? Teşekkürler.

kad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
Öncelikle iyi geceler dilerim herkese. Az önce Mi 9T cihazıma IMEI klonladım, ve cihazı sıfırlamak istiyorum. IMEI'nin silinmeyeceği en güvenli yöntem nedir acaba?

Üst Alt