İpucu IMEI Silinen ve Silinmeyen Durumlar (Snapdragon İşlemci Kullanan Cihazlar İçin)

BurakDamarcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Hocam Stock recovery varsa ayarlar kısmından sıfırlayınca IMEI gider yazmışsınız ama bazı arkadaşlar RN7 vb birkaç cihaz daha saymışlar onlarda gitmiyor demişler, cihazın tuşlarından menüye gelip wipe data yapınca IMEI silinir mi RN7 cihazım.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam Stock recovery varsa ayarlar kısmından sıfırlayınca IMEI gider yazmışsınız ama bazı arkadaşlar RN7 vb birkaç cihaz daha saymışlar onlarda gitmiyor demişler, cihazın tuşlarından menüye gelip wipe data yapınca IMEI silinir mi RN7 cihazım.

note 7 ve note 8 lerde genelde gitmiyor. note 9s dede gitmedi geçen gün sıfırlandı

BurakDamarcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
2
note 7 ve note 8 lerde genelde gitmiyor. note 9s dede gitmedi geçen gün sıfırlandı
İnşallah hocam muzdaribim bu konudan. Konuyu yanlış yere açmıştım silindi ben de bir kısmını buraya yazdım.

Edepsiz King

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Daha önce kayıt olduğum forumlarda bununla ilgili çok soru soruluyordu ve her açılan konularda bunlara cevap veriliyordu sizin bunları bir araya toplayıp, düzenleyip sık sorulanları tek bir konu haline getirmeniz çok iyi olmuş yoksa arama butonunun varlığından bir haber forum kullandığımız için tekrar konularla birlgi kirliliği yaratıyoruz genelde, insan aradığınıda bulamıyor bu kirlilikte elinize sağlık.

biloaga71

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
REDMİ NOTE 9S
Meslek
ÖZEL GÜVENLİK
Konular
0
Yardımlarını esirgemeyen herkeze en başta teşekkür etmek isterim öncelikle sorunumdan bahsetmek istiyorum redmi note 9s kullanıcısıyım android telefon çok kullandım lakin xiamio markasında yeniyim benim cihazım imei atıldı twrp ve magisk yüklüydü 4.5g nin gidip gelmesi canımı sıktı magiski sildim twrpnin root olmayınca silindigini bilmiyordum sizden ricam yeniden twrp ve magisk kursam imei gidermi ve en saglıklı twrp ve magiski nasıl yüklerim cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim .

Gurkan akman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gürkan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Meslek
Uzman
Konular
4
Bende şimdi note 8 pro 8/128 var hem sim hem hafiza kartı olan modelden.Simdi bunda hem sim hemde hafıza kartını aynı anda kullanmak için nasıl bir işlem yapılması gerek.Genellikle ikinci sim kapanmıyor diyenler var.

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
K20 pro IMEI atıldı stock rom yüklendi 2 defa fabrika ayarlarında dön dedim ve IMEI uçmadı

İsmail berat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail Berat
Cihazım
Xıaomi mi 9
Konular
88
Hocam bazı modellerde harf reset atsak da gitmez demişsiniz mi 9t de onlara biri mi

Üst Alt