Yardım İmei Repair işlemi nedir?

SavageWarriors

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Note 9S
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Stock Rom Global sürüm v13.0.2
Telefon Modeli
Note 9S
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba öncelikle iyi akşamlar. Note 9S cihazım var ve bu cihazı stajda iken arkadaşımdan almıştım. Fakat belli bir süre kullandıktan sonra yasal uyarı adlı konumdan 120 günlük bir kullanım süresi kaldığını gördüm. Cihazın yurtdışı olduğunu öğrendim ve ne yapacağımı bilmiyorum. Faturası bana ait değil çünkü ikinci el olarak alım yaptım ve aldığım kişi de Antalya'da çalıştığım sürede yanımızdan ayrılmıştı. Konuyu imei repair ile çözebilir miyim? Evde yapabilir miyim? Cihazımın bootloader'ı açık. Yardımcı olabilir misiniz? Eski cihazımın imeisinin atılmasına mı deniyor İmei repair? cevaplarınızı bekliyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

up

Son düzenleme:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhaba öncelikle iyi akşamlar. Note 9S cihazım var ve bu cihazı stajda iken arkadaşımdan almıştım. Fakat belli bir süre kullandıktan sonra yasal uyarı adlı konumdan 120 günlük bir kullanım süresi kaldığını gördüm. Cihazın yurtdışı olduğunu öğrendim ve ne yapacağımı bilmiyorum. Faturası bana ait değil çünkü ikinci el olarak alım yaptım ve aldığım kişi de Antalya'da çalıştığım sürede yanımızdan ayrılmıştı. Konuyu imei repair ile çözebilir miyim? Evde yapabilir miyim? Cihazımın bootloader'ı açık. Yardımcı olabilir misiniz? Eski cihazımın imeisinin atılmasına mı deniyor İmei repair? cevaplarınızı bekliyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

up
Hocam fatura gerçek cihaz Türkiye cihazı ise hattınıza kayıt ettirebilirsiniz.
Ancak cihazın orijinal olduğundan emin olun.
Hattınıza kayıt ettirdikten sonra o hat harici başka hatta şebeke gelmez repair iş görür

Oyla:

SavageWarriors

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Note 9S
Konular
1
Hocam fatura gerçek cihaz Türkiye cihazı ise hattınıza kayıt ettirebilirsiniz.
Ancak cihazın orijinal olduğundan emin olun.
Hattınıza kayıt ettirdikten sonra o hat harici başka hatta şebeke gelmez repair iş görür
Repair işlemi nedir hocam?

Oyla:

garajack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9s
Konular
6