Yardım İmei problem mi, ikinci hat çalışmazmış

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
Sevgili mi dostlar, 2016 dan beri mi max ile başlayan aşkımız cihazımın kırılması sonucunda redmi note8 aldim sıfır(spottan). Şimdi dedilerki 4 ay sonra bu cihazın tek imei ile çalışacak zira fabrika bu legal yollardan gelen cihazlara sadece 1 hat kullanma izni veriyor dediler. Ama şu anda cift hat kullanabilirsin. Xiaomi Türkiye garantili olanlarda oyle bir sorun olmazmış. Ne yapılabilir çift hattın devam etmesi için.
Sizlerden gelecek güvenli bilgilere çok ihtiyacı olan olduğunu biliyorum. saygılarımla

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
Peki ben bu telefonu ne zaman pasoporta kaydettirmem gerekir boatloader acildiktan sonra aldigim yer imei atacak. O atilmadan mi kayit yaptirmak gerek yoksa farketmezmi. Kendi pasoportuma kaydettirsem olurmu(bu sene hic cikis yapamadım ama)

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Peki ben bu telefonu ne zaman pasoporta kaydettirmem gerekir boatloader acildiktan sonra aldigim yer imei atacak. O atilmadan mi kayit yaptirmak gerek yoksa farketmezmi. Kendi pasoportuma kaydettirsem olurmu(bu sene hic cikis yapamadım ama)

Evet kendi pasaportunuza yapabilirsiniz. Bu işlem için imei attırmamanız lazım. Kendi imeilerini kullanacaksınız. Ayrıca pasaport kaydı 2000 TL falan o yüzden size çok pahalıya gelir onun yerine aldığınız telefonu satıp üzerine 2000 koysanız zaten daha iyisini türkiye garantili olarak alırsınız

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
Cok haklisin dostum birakayim tek imei kalsin o zaman daha sonra kendime yeni makina alirim bunu hatuna bırakırım. Cok teşekkür ediyorum.

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
Bu konun dışında ama beceremedim bir türlü, google play store telefonu yeni almama ve guncelleme me ragmen yari ingilizce yari turkce
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Üst Alt